Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ló farkat és sörényt lehet...

Csodacsacsi kérdése:

Ló farkat és sörényt lehet emberi hajkifésülő spray-el fujkodni?

Figyelt kérdés

2014. aug. 10. 00:46
 1/3 anonim ***** válasza:

lehet. én is azt használom. a lovas szilikonos sörényfények iszonyú drágák és pazarlóak. én szilikonos hajvég ápolót használok (ez nem spray, hanem pumpás) de korábban használtam hajápoló sprayt is (ezt a szilikonos hajvég ápolót jobban ajánlom, könnyebben kifésülhető lesz és sokkal tovább tart).


csak ebben is, mint minden egyéb kenceficében, amit a lóra rakunk mértéket kell tartani. heti 2-nél többször én nem kenek rá (de valójában még annyiszor se), egyébként bekenem a farkát, sörényét, kifésülöm és másnap még bőven, de talán még harmad nap is nagyon könnyen ki lehet fésülni.


egyre kell vigyázni, hogy mindezt érdemes lovaglás után csinálni, mert a sörényéről a szilikonos szmötyi könnyen a szárra kerül, ami olyankor iszonyatosan csúszik.

2014. aug. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. De akkor nem vállt k iallergiás reakciót?
2014. aug. 10. 16:51
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem nem váltott, 2 lovon is használom, annyi, hogy egész a tövére, tehát a sörényélre és a farokrépára nem rakok, hogy a bőrével ne érintkezzen.
2014. aug. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!