Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Decathlonba van akció? Lovas...

Decathlonba van akció? Lovas felszerelésért. Lent van több!

Figyelt kérdés

Elsősorban kobakot szeretnék venni,de egy problémám van csak...Lovas-piactéren hírdet a decathlon 5990-ért ( [link]

de viszont, a decathlon oldalán csak 7000 fölött vannak...Akor most hogy is van ez?

Ja,és pluszba..Mi a véleményetek a decathloni nyeregalátétekről? köszönöm



2014. aug. 13. 12:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen néha szokott lenni akció (a szegediben most néhány póló, ing van leértékelve). Érdemes megnézni bár az oldaluk ha jól tudom mindig aktuális. A nyeregalátétek szerintem elfogadhatók bár nem próbáltam még jónak tűnik.
2014. aug. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Ez egy kuponos akció. Ha megveszed a piactéren, azt is a decathlon fogja eladni, vagy postázzák, vagy ott is átveheted majd. Meg kell majd adnod a méretet is. Szóval érdemes előbb bemmenni a decathlonba, megnézni a méretet és utána megvenni. Mi is szoktunk a piactéren hirdetni, csak mi egy konkurens cég vagyunk... :)

2014. aug. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem van alátétem onnan :) 10ről volt 5ezere értékelve ! Piros és disz zsinór,minta minden van rajta és ez a szellőzős fajta , Sokat használom és elég jól birja , bár mosom is sokszor mert ilyenkor jól bele izzad :S Annyi hogy hevedernél egyik oldalon kissé elkezdett kopni . De jónak tűnik :)
2014. aug. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Most elég jó kobakok vannak a Decathlonban, Budaörsön néztem, nagyjából egy hete. Van 6ezerért is kobak, bár most van nekik egy új, 12 ezerért, szuper.

Vannak akciós lovas pulcsik, felsők, nadrágok is.

2014. aug. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! :)

Igen,én is Budaörsön venném, viszont én bársony borításút szeretnék mindenképp,azért nézte ezt. és ez ott nincs akcióban?

mindenkinek ment a zöld! :)

2014. aug. 13. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!