Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Tudtok olyan budapesti lovardá...

Tudtok olyan budapesti lovardákat, amelyek a belvárosból tömegközlekedéssel jól elérhetők?

Figyelt kérdés
A jól elérhető alatt max. 30-40 perc utazási időt értek.

2014. aug. 15. 11:54
 1/7 anonim válasza:
én is ilyen után kutatok, de egyelőre nem találtam :( állítólag Adyligeten, de nem tudok róla pontosabbat sajnos
2014. aug. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fóton is van. Újpest Városkaputól ~30 perc. Persze ha eleve mondjuk Budán laksz, akkor ez nem olyan jó kombó :)
2014. aug. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tatter,Lendület Lovasiskola.Facebook-on is fent vannak.
2014. aug. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tattersal. Maga a lovarda szerintem jó, az oktatás minőságe műr kevésbé, de jól megközelíthető helyen van, az is biztos.
2014. aug. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pasarét,Honvéd Lovarda,5-ős busszal ki lehet menni.
2014. aug. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia ! Gödöllői Marshal Star sportlovasiskola . Keresd meg facebookon és/ vagy írj privit nekem !
2014. okt. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Gyálon van egy ami határ útról 30p busz+kb 5p séta és nem drága, kb 1 honapja kezdték a lovardát fb-n magán lovarda néven megtalálod öket és ott tudsz érdeklődni is:)
2015. jan. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!