Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogy juthatpk el tömegközleked...

Hogy juthatpk el tömegközlekedéssel a Sóra majorhoz Üllőn? (Üllőig el tudok menni, de onnan még 7 km. )

Figyelt kérdés
2012. febr. 7. 21:31
 1/4 A kérdező kommentje:
Dóra major. bocs.
2012. febr. 8. 01:22
 2/4 anonim ***** válasza:

Google térkép indulási hely:x

érkezési hely: x

Rá kattintasz a tömegközlekedéses képecskére és az kiad mindent vagy tanulmányozhatod a buszjáratokat is.

2012. febr. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is akartam odajárni egy időben, csak úgy tudtam megoldani, hogy más lovashoz becsatlakoztam, aki kocsival ment. Vagy az edzőhöz.

Illetve az állatorvosi egyetemről megy oda néha busz, esetleg annak érdemes utanakérdezni hogy mikor megy, és mehetnél e te is velük. Sajnos más nincs, a lovazás a gazdagok sportja, ha nincs kocsid, rengeteg lovarda kiesik. Nekem szerencsére csak 2 km-t kell gyalogolnom a busztól :)

2012. febr. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

kedves első, gondolod, hogy nem próbálkoztam ezzel ?


:)

2012. febr. 8. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!