Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hol és kb. mennyiért lehet...

Hol és kb. mennyiért lehet venni knabstrupper lovat?

Figyelt kérdés

2014. aug. 22. 22:04
 1/3 anonim ***** válasza:

itthon biztos, hogy nem lehet kapni!

mivel dán fajta, gondolom legmesszebb dániában van, lehet, hogy út közben lehet találni 1-1 egyedet.


azt nem tudom mibe kerül, de mire idejut dániából csak a költöztetése 6-800.000 ft, a ló maga 1 millió alatt nem hiszem, hogy kapható.

2014. aug. 23. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg milliós összeg, behozatallal együtt. A pontos ára meg passz, nyilván attól függ, hogy csikó, vagy felnőtt ló, esetleg már annyira öreg, hogy csoda, hogy még megvan, milyen képzettségi szinttel, belovaglása elkezdődött, vagy Nagydíjas ló, nem ugyanaz... Kanca, vagy mén, herélt, van-e fed engedélye valamilyen fajtába még, volt-e korábban olyan orvosi problémája, ami miatt most nem lehet úgy használni, mint egy tök egészséges egyedet, stb-stb... Mint az összes többi lónál.
2014. aug. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én német lovas oldalakon szoktam láttni párat,linkelek egy olyan oldalt :) [link]
2014. aug. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!