Kezdőoldal » Állatok » Lovak » 15. kerület Palotai lovardáról...

Érsek Ákos kérdése:

15. kerület Palotai lovardáról vélemény? Társaság?

Figyelt kérdés
Újpest mellett lakok a 15.került melletti szomszédságban. Nekem közel lenne, illetve tömegközlekedéssel könnyű lenne. Kérhetnék erről a lovardáról véleményt? Illetve milyen ott a társaság? Köszönöm szépen!

2014. aug. 24. 13:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Menj el, nézd meg. Én voltam ott, bértartásra teljesen nem ajánlom, illetve tanulásra sem. Ha csak lovon akarsz utazni, akkor ülj fel párszor, de... nem. Keress másikat :)
2014. aug. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nincsen mellette másik lovarda? Szintén itt a 15.kerületbe?
2014. aug. 24. 16:35
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát, nem nagyon tudok róla. Állítólag nyílt egy új Újpesten, de nem voltam még ott.
2014. aug. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
38%

Érsek Ákos!


Ez már kb. a 8. lovarda, amiről kérdést tettél fel. Kezdted az óbudai Aranypatkóval, volt a Hilltop, Akadémia, a pasaréti honvéd, Petneházi, Fót környékiek.


Kérlek válassz már egy helyet!!!


a palotai amúgy elég gáz, bár én kb 4 éve voltam ott, szintén bértartást nézni és kritikán alulian néztek ki a lovak, a tulaj se volt szimpi. tavaly is láttam lovat, ami onnan jött, csont bőr volt.


Ha újpesti vagy ajánlom pl. az Arany Somlyó Lovasparkot, a sárga busz Újpest Városkaputól megy és közel áll meg a lovardához.

[link]


ha megoldott kocsival a kijárás, akkor a Ficánka lovardát ajánlom Fót és Mogyoród határában:

[link]


vagy ott van még a csömöri Kurucz Lovarda

[link]


amit NEM ajánlok:

Pasaréti Honvéd

Aranypatkó

Akadémia

Favorit lovarda

Petneházi

Berri

Szilaj Lovaspark



de tőlem elmehetsz olyanba is, amiket nem ajánlok, vagy mások nem ajánlanak, csak menj már el lovagolni és ne kérdezgesd egyenként az összes Bp környéki lovardáról, hanem menj el, próbálj ki egyet!

2014. aug. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ne vitázzál!!! Ezt nem fogadom el, amit írsz!! Nem találtam sehol egy buta lovardát, sem egy buta jó lovasoktatót!! Amit írtál lovardákat nem érdekelnek engem!! Az egyik ismerőseim Újpalotán laknak, majd ők megnézik!! Kérdezgetni akkor fogok, amikor én szeretnék!! Versenyezni na erről elmondom, nem szeretnék és nem is érdekel!!!! Lovardát azt választom, amelyik tetszik!! Nekem a közelbe lenne!! Ha ilyen vitát írsz még egyszer, kilépek a honlapról, és nem kérdezgetek illetve írok többet!! Kész, befejeztem!!!
2014. aug. 24. 20:39
 6/6 varydomonkos válasza:
Tavaly ősszel átvettük a lovardát, azóta jónéhány dolog változott. Szeretnénk egy színvonalas helyet kialakítani, ami felé egészen jól haladunk, azt hiszem. A fő profil a military és a díjugratás, amiben 30 év versenytapasztalatunk van. Akit érdekel, hogy ezek csak szavak, vagy tényleg volt-e változás az a +36703188943 telszámon érdeklődhet.
2018. szept. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!