Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ti hol lovagoltok? És mennyiért?

Ti hol lovagoltok? És mennyiért?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Most járok lovagolni,már egy éve,és az lenne a kérdésem,hogy sokszor olvastam ezen az oldalon,hogy 1000 Ft-ért szoktak lovagolni járni. Hova jártok? Milyen ott az oktatás? Osztályban lovagoltok,vagy egyéni oktatásban részesültök? Én,ahova most jelenleg járok lovagolni,ott osztályban lovaglás 1000 Ft,egyéni oktatás 3000 Ft. Sajnos én csak az 1000 Ft-ost engedhetem meg magamnak,és hamarosan középiskolába megyek,valószínűleg Budapestre,de lehet,hogy messzebb,és ebbe a lovardába már nem fogok tudni járni. Budapesten ismertek olcsóbb lovardákat? Ti hova jártok? Negatív kommentek kíméljenek! A válaszokat előre is köszönöm! :)



2014. aug. 26. 04:07
 1/8 anonim válasza:
Szia!Igaz én nem Pesti vagyok de járok lovagolni és ott kezdőknek egy fél óra 3 ezer.azért enni mert felsőbb oktatás. a haladóknak 2 ezer..DE nagyon jó!:)
2014. aug. 26. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én otthon lovagolok és ingyen.
2014. aug. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de szinte lehetetlennek tartom, hogy Pesten és környékén 1000Ft-ért lovagolj. :-(
2014. aug. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

nekem ugyan saját lovam van, de az utcában van egy lovarda, ami egyáltalán nem számít menőnek, meg semmi, a lovak ridegben vannak, nincs fedeles.

ott az osztály lovaglás 3500 ft (és nincs egy óra, csak 50 perc). nem messze van egy másik lovarda, ott mondjuk van fedeles is, de ott is 3500 az osztály és most direkt ezért megnéztem még egy környékbeli lovardát, ami a másik 2höz képest "mucsa", ott 3000 az osztály és 4000 az egyéni edzés.


és mindez még csak nem is Budapesten van, hogy Bp-től kb 20 km-re...

2014. aug. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Helye és lovardája válogatja az árakat.Budapesten 1000Ft-ért soha nem fogsz lovagolni.Ahol tavaly ősszel voltam ott is talán 3000Ft körül lehetett, de lehet olcsóbb volt, de idén ősszel elkezdem újra mert gimibe megyek.Falun lakom, és az egyik szomszéd faluba 1000Ft-ért lovagoltatnak, de szart se ér.Ne az árat nézd, hanem az oktatót,a helyet, és a lovat.Ahhoz hogy jól tudj lovagolni, megtanuld, ahhoz normális oktató kell, nem egy semmirevaló..Engem is már tanított táborba egy bajnok, akinek a fia valamilyen olimpiára is kijutott, de ő vérprofi oktató volt.
2014. aug. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Pesttől 30 km-re lovagolok. 2000-et fizetek bő 2 órás terepért.
2014. aug. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2014. aug. 26. 18:22
 8/8 anonim ***** válasza:

A minőséget nézd! 3000ft-ért lehet, hogy csak két hetente jutsz ki, de tanulsz is valamit, vagy 500 forintért minden nap felülsz, de csak azt tanulod meg, hogyan tompítsd a becsapódást... Érted.

Amúgy Pesten ennyiért valószínűleg rendes oktatóhoz nem jutsz be, max egy bértartóhoz, valakihez, aki mellékesen oktatgat, ha már van lova - ez nem feltétlenül rossz, attól, hogy nincs papírja, elhet remek szakember. Meg attól, hogy van papírja, lehet idióta - én is láttam már nem egy "érdekességet" olyanoktól, akiknek állítólag még neve is van a szakmában...

2014. aug. 27. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!