Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A lovak szeretik a spagettit...

A lovak szeretik a spagettit meg a limonádét?

Figyelt kérdés
Elég érdekes szöveget olvastunk angolon. A szövegben az volt hogy élt egy család és a házban tartottak lovat és hát az volt a szövegben hogy spagettit szokott enni meg limonádét... Lehetséges ez?
2010. jan. 17. 11:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
ne szórakozzá má olvasol egy mesét itt meg megkérdezed hogy létezik-e ilyen? különben meg ha nincs más biztos megeszik de nem tesz nekik jót
2010. jan. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%

dehogyis!!! kine próbáld...

kólikát fog kapni tőle... :S

L/15

2010. jan. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem azért kérdeztem.. Nekem nincs lovam, nem is jutott az eszembe hogy kipróbálnám...
2010. jan. 17. 11:17
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem létezik. Mondjuk spagettiről mintha már hallottam volna...nem tudom de limonádét biztos nem lehet =)
2010. jan. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem tudom a választ, de én meg azt olvastam, egy ,,Mesekönyv" című könyvben, hogy a macskák mákostésztát szeretik málnaszörppel. Ez igaz lehet szerintetek???

...

Szerintem egyébként nem, a lovak nem szeretik a spagettit meg a limonádét.

2010. jan. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez mekkora hülyeség....

bár a mi lovunk a sört szereti:)

2010. jan. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
94%

Szia!


A spagetti felől elég erős kétségeim vannak (főleg ha szósz is van hozzá), nem hiszem, hogy létezne ló, amelyik étvágygerjesztőnek találja.


A linomádét viszont, ha inkább édes mint savanyú, el tudom képzelni, hogy szívesen megisszák, persze, lova válogatja (sok ló nagyon kényes az ivóvizére).


Jót viszont egyik se tesz nekik!


Üdv:

egy állatorvostan-hallgató :)

2010. jan. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes sztori lehetett. Egyébként nem hiszem. Találkoztam már lóval, amelyik a papírt szerette, szamárral, amelyik a mézes puszedlit, a kutyánk meg a dióért rajong.
2010. jan. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

NEM!


a ló csak fűféléket és növényeket eszik!!!!


a limonádé is hüyleség... ha kitöltöd neki megisza.. de NEMSZABAD!!

csak víz :)

2010. jan. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
:DDDDDDD EZ készz....nem lehet........mondjuk az én lovam chipset már kóstolta egyszer :)
2010. jan. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!