Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A Pikeur termékek miért olyan...

A Pikeur termékek miért olyan horribilisen drágák?

Figyelt kérdés
Nem értem, mi kerül egy nadrágban 58 000 ft-ba, vagy egy pulóverben 30 000 ft-ba.

2014. szept. 5. 15:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A márkát kell megfizetni. Nézd meg az órákat, ott a Fossil 50 ezerért, de van Rolex 500 ezerért, mindkettő az időt mutatja, csak a Rolexnek nagyobb a presztízs értéke. Aki megveszi a drága lovaglóholmit az is amolyan felvágás, pénzmutogatás.
2014. szept. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Őszintén? Semmi. 1-2 ezerért veszek turiban telibőrös lovasgatyákat, szinte új állapotban, évekig hordom őket, kb. ugyanannyi ideig, mint más a Pikeur, Eskadron, meg tököm tudja, milyen nadrágjait, néha még tovább is - holott az enyémek már eleve használtak voltak...
2014. szept. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehet, hogy kicsit a márkára is rá kell fizetni, de az én véleményeim szerint a Pikeur nagyon jó. Rettentő kényelmes, de mégsem olyan mint egy melegítő, mint pl a Decathlon amit annyian istenítenek... Passzentos mindenhol, tartja a lábat (most a gatyáról beszélek) és nem nyúlik ki. (szerencsére jó rám a gyerek méret, az "csak" 30) A versenypólóm is Pikeur, meg a zakóm - azokról is csak jót tudok mondani. Biztos le fognak most páran szólni, vagy lepontozni, de mindegy... Volt már 2 decathlonos nadrágom, szörnyűek voltak, meg amikor kisebb voltam Back2back, Horze stb, de a Pikeur volt eddig magasan a legjobb. (Ja, meg az Animo!)
2014. szept. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát mondjuk én nem a decathlon nadrágjaihoz hasonlítanám, mert ahhoz képest azért nem nehéz jót csinálni. A decathlonban az egyetlen jó dolog, hogy ha tropára vágod, akkor 2 éven belül ingyen kicserélik. Azaz kb. örökélető, mert nincs az az isten, hogy egy olyan gatya 2 évet kihúzzon.
2014. szept. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az enyém már rég elmúlt két évet és naponta használom, a színe fakult csak meg. Nyilván nem Pikeur minőség, sem az anyag, sem a szabás. A minőség mellett a márkát kell megfizetni, és ez a kettő azért összefügg, mert egy márka sem érne ennyit, nem fizetnék meg, ha nem lenne minőségi.

Én inkább attól vagyok ledöbbenve, hogy szinte sehol nem lehet 10-15 ezer alatt egyszerű lovaglónadrágot kapni, nem értem, miért kerülnek ennyibe, mikor már fele ennyiért korrekt utcai ruházatot lehet kapni pl. Úgyhogy én nyúzom a Decathlonosat, meg a turisat, nem divatozok.

2014. szept. 7. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem a 2es válaszolóhoz lenne kérdésem (vagy valakihez, aki esetleg eljut ehhez a régi kérdéshez): melyik turkálóban vannak lovas holmik? Már próbáltam keresgetni, de még nem jött össze :(
2016. máj. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Debrecen, Tesco mellett az udvarban van elkülönített rész a lovas nadrágoknak, cuccoknak például. De állítólag van egy ilyen Pesten is, nem tudom pontosan hol, emrt én onnan már rég eljöttem, csak valaki mondta egyszer, hogy van valami olyasmi ott is.

De FB csoportokbn rendszeresen van 1-5 ezerért hirdetett lovasnadrág.

2016. máj. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Komoly versenyre nem mehetsz el egy turis gatyában :D Komoly verseny alatt bajnokságokat és felnőtt sportolókat értek.Pl díjlovaglásnál a lovas megjelenése is sokat számítde ez mindenhol így van. Főleg külföldön hisz ez a 'gazdagok sportja. És az is mert ha jól akarod csinálni minimum milliátdos kell legyél akkor meg már az az 50ezres gatya se kottyan meg ;) Azokat a cuccokat nem nekünk hobbilovasoknak találták ki.
2016. máj. 13. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Versenyen ok, de ha az otthoni lovardába kimész mondjuk 1 órát lovagolni, lovakat meg felszereléseket pucolni, aztán meg ganajászni nem hiszem, hogy versenyfelszerelésben leszel. Oda meg miért ne lenne jó az 2-5 ezres, jó állapotban lévő lovaglónadrág (ami esetleg még márkás is).
2016. máj. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!