Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mik a feltételei a "lóval...

Mik a feltételei a "lóval úszásnak" (videó lent)? Milyen tóhoz, folyóhoz lehet itt M. o. -n menni lóval?

Figyelt kérdés

Mint ebben a videóban: https://www.youtube.com/watch?v=R_DVhxABSRM

Gondolom fontos, hogy ne legyen túl mély a víz, ne legyenek szúrós dolgok (törött üvegek, tárgyak, szemét stb.) a víz alatt, jó idő legyen, és még mi lehet fontos ilyenkor? Ha valaki volt már így lovagolni, mik a tapasztalatai?

És hová érdemes menni? a videóban levő hely nagyon szép, van valami hasonlóan jó hely?



2014. szept. 6. 15:04
 1/5 A kérdező kommentje:

Ja és lovam nincs egyelőre, de ha lesz majd én is ki szeretném próbálni, azért kérdezem.

Gondolom még az is lényeges, hogy a ló nyugodt legyen, ne féljen a víztől.

2014. szept. 6. 15:06
 2/5 anonim ***** válasza:

Hogy hol lehet, azt sajna nem tudom, a helyi viszoyok határozzák meg.

Ellenben a likelt video nem úszás, hanem szerencsételenkedés. Akkor már inkább ez.:

https://www.youtube.com/watch?v=mtA40b3Z8l4

2014. szept. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Hát már én is látom, hogy nem a legmegfelelőbb példa, akkor csak a hely miatt linkelem, hogy valami hasonló helyet esetleg tudna-e valaki. :)
2014. szept. 6. 16:56
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi a fontos még? Ne menj egyedül, mert ha van valami, akkor nem lesz, aki segítsen, vagy hívjon bárkit is.

Meg persze, tudj úszni, mert ha leesel, akkor az nagy gáz...

2014. szept. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 emberkeke válasza:

Edzőm Vácnál az egyik lovával átúszta a Dunát. A nyakába kapaszkodott, (a lovon ugye semmi nem volt) és a lábával lábtempózott, a teste meg a ló háta tetején/mellett volt.

Egy élmény volt, az biztos! :D

Csak az ember karja amivel kapaszkodik a ló nyakába hamar elfárad xD

2017. ápr. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!