Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Díjugratók! Milyen ütemben...

Díjugratók! Milyen ütemben fejlődtetek?

Figyelt kérdés
Ilyenre gondolok pl., hogy első ugróedzéstől mennyi időre ugrottatok először métert, 120at, pályát, stb vagy rajtengedélyvizsga után hányadik évben mentetek először B2őt, stb. Persze ki mire emlékszik. (És a normális edzős szituációra gondolok, aki akkor enged nagyobbat ugrani mikor képes leszel rá.) Természetesen tudom hogy rengeteg mindentől függ, egyénileg változik, stb. Én versenyzek, nem azért kérdezem, a saját tapasztalatokra lennék kíváncsi.

2014. szept. 6. 17:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Hú, én az első kérdésekre már nem emlékszek :D Azt tudom, hogy amint meglett a 8 pálya, mentem B2-őt, arra kb 2 hónappal mentem volna B3-at, csak aztán előtte lett egy balesetem, 3 hétig nem tudtam lovagolni, utána a lovam sántult le, aztán meg nem volt semmi verseny, úgyhogy végül összesen 6 hónap lett belőle. Ekkor edzésen ugrottam már 120-as pályát, egyéni ugrásba meg 150-et.
2014. szept. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!