Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovat hogy lehet fegyelmezni?...

Klauida kérdése:

Lovat hogy lehet fegyelmezni? Rugdos, csipked .. még fiatal 1,5 éves welsh póni és még nincs kiherélve!

Figyelt kérdés
2014. szept. 10. 14:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Határozottsággal,ha kell néha csapj neki oda. Főleg ha rugdos,azt nem szabad ráhagyni ,mert még kicsi,de ha felnő akár a körmölés vagy csak egy egyszerű lábfelvétel is extrém feladat lesz. Legyél határozott vele az már maga a fegyelmezés.
2014. szept. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igen, de mivel csapjak oda neki? Meg se kottyan ha kézzel rácsapok(nekem fáj, neki meg nem)! Ugye az állatorvos aki jön herélni majd, azt mondta, hogy szépen kell vele beszélni és akkor majd befejezik és hogy nem szabad bántani, na ez abszolút nem jött be, mert a 2 hete jól tarkón rúgott a szép beszédért cserébe....Tehát már teljesen tanácstalan vagyok, nem tudom, hogy mit csináljak vele!
2014. szept. 12. 08:59
 3/4 anonim ***** válasza:
megérzi ő, szépen pofozd fel ha ikyet csinál...nem játék. Vagy ha az nem megy, vigyél magaddal pálcát, határozottam szólj rá, ha nem fejezi be, csapj oda neki egy kicsit. Általában magától a hangjától is megilyed egy kicsit, így lehet egyszerűbb dolgod lesz.
2014. szept. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szépen kell vele beszélni? az az állatorvos nem sokat lehetett lóközelben, ha egy 300 kilós állat begőzöl majd próbálja ki mennyit ér a szép beszéde.. Hülyeség teteje.. Ha kell egy pálcával nyugodtan suhints oda.
2014. szept. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!