Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek hova járjak...

Szerintetek hova járjak lovagolni?

Figyelt kérdés

Nem tudok dönteni 2 lovarda között,és ezért kérem a segítségeteket.

Az egyik lovarda a Farkasverem Lovasközpont,a másik -ami szintén Görömbölyön van- a "lenti",buszvégállomásnál lévő lovarda.A F.L.-ben 2500 forint 1 óra,de sokat kell gyalogolni a buszmegállótól,a másik pedig 3000 forint,és semmit se kell gyalogolni.A F.L-ben elméletileg adnak kobakot,-még nem szereztem be- a másiktól meg meg se kérdeztem..:(Én folyamatosan járnák lovagolni az iskolai 5. tesióra keretében így nem mindegy,hogy havonta 25000/30000 ezret adok a lovaglásért.

Ti melyiket választanátok?Van véleményetek erről a 2 lovardáról?Jártok oda lovagolni?Jó az oktatás?


2014. szept. 10. 19:31
 1/8 anonim ***** válasza:

egyikről se tudok semmit, de nem lehet, hogy 1-1, vagy inkább 2-2 alkalommal kipróbáld mind a kettőt, mielőtt döntenél? ahol úgy érzed, hogy jobban fejlődsz, szimpatikusabb az oktató, szimpatikusabbak a lovak, oda menj.


mert ugye 5 alkalom a drágább helyen annyiba kerül, mint 6 alkalom az olcsóbb helyen, de lehet, hogy a drágább annyival jobb, hogy ott 5 alkalom alatt sokkal többet haladsz, mint a másik helyen 6 alkalom alatt.

de lehet, hgoy az olcsóbb sokkal jobb, akkor meg miért adnál ki többet a rosszabbért?

2014. szept. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sajnos nalunk is haromazar per ora, pedig en videken lakom. En az olcsobbat valasztanam, a kobak a Decathlonban par ezer forint, nezd meg a honlapot, ha rendszeresen jarsz majd ugyis kell a sajat kobak. Nagyon fog tetszeni, majd irj hogy mi volt!!!!
2014. szept. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én mindenképp saját kobakot venném, undorító tud lenni, mikor mások összeizzadt kobakját kell felvenni... :/

A lentiben kik oktatnak pontosan? Most hirelen nem ugrik be, régen jártam Miskolc felé, de ha az Angyal féle, akkor mindenképpen azt ajánlanám.

2014. szept. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem szerintem nem Angyal,pont kifogtam,mert mindkét helyen szabadságon volt az edző.
2014. szept. 11. 15:02
 5/8 A kérdező kommentje:
Természetesen én is fogok venni kobakot,de még nincs rá pénzem:D
2014. szept. 11. 15:03
 6/8 anonim ***** válasza:

Sajnos egyik helyet sem ismerem, úgyhogy tapasztalataim nincsenek. Szerintem menj el lovagolni mindkettőbe 1-1 órát, és majd meglátod, hogy melyikben szimpatikusabbak, hol színvonalasabb az oktatás. A kobakra is kérdez rá!

Már én is 9.-es vagyok, úgyhogy meg lettem áldva a heti öt órás tesivel. Én megegyeztem az edzővel, hogy heti 2-szer fél órát fogok lovagolni, és ő ezt aláigazolja heti 2 óraként. Itt nagyon jól oktatnak, nagyon komolyan veszik, úgyhogy fél óra alatt csorog az izzadság. Szerintem kezdőként még fél óra is elég, annyi alatt is ki lehet fáradni rendesen. Nálunk 1250 Ft egy fél óra hivatalosan, de igazából 40-45 percet lovagoltatnak. Ha meg tudod beszélni, hogy papíron 2-szer 1 órát írjanak, de csak 2-szer fél órát járjál, akkor szerintem mindenképp érdemes így csinálni, mert így lehet a leghatékonyabban tanulni.

Egyébként meg nem járnák, hanem járnék.

16/L

Jó lovaglást!

2014. szept. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!A Farkasverembe fogok járni.Utolsó nyelvtanilag a járnák és a járnék is helyes.
2014. szept. 15. 20:11
 8/8 anonim ***** válasza:

A járnák kérdéshez...

Ők eljárnák a táncot, ha... stb esetben helyes a járnák. Én viszont járnék valahova.

2014. szept. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!