Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Kényelmes/milyen az ausztrál...

Kényelmes/milyen az ausztrál nyereg?

Figyelt kérdés

Azon gondolkoztam,hogy olyat vennék.

Milyet érdemes? (márka,fajta stb..)



2014. szept. 15. 01:00
 1/4 anonim ***** válasza:

mielőtt megvennéd feltétlen próbálj ki egyet!


westernből át lehet ülni, de angolból bajos, teljesen máshogy ültet és a legtöbb embert az zavarja, hogy attól a felső combtámasztól egyáltalán nem lehet könnyíteni, tehát a könnyűügetést elfelejtheted.


nagyon kicsi itthon a választék, olyat válassz, ami elérhető áron és távolságban van.

2014. szept. 15. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
na most pl megnéztem és a mai napon a lovasok.hu-n a piactéren összesen 3 db ausztrál nyerget hirdetnek, ebből az egyik póni/arab méret, az egyik szintetikus, tehát nem kérdés,hogy a bőrt választanám, ha egyáltalán jó a lovamra. s kínálat messze kisebb, mint hogy márkák közül válogass!
2014. szept. 15. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem van és azt használom terepre az angol nyergem mellett! Imádom, és lehet benne könnyű ügetni! Elsőre fura lesz, de nem fogod megbánni! Nem zavaró a combtámasz sem! És mondom ugyanúgy használok mellette angolt is idomító munkára karámban. Még ebayen vettem, nincs márkája. De javaslom te is külföldről rendelj, ilyen nagy lovas félét felejtsd el!
2014. szept. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem spanyol nyergem van, abban is ki lehet könnyíteni, mértékkel. Az ausztrál az első kápa szempontjából hasonló. Amilyen a felhozatal Mo-on örülhetsz, ha kipróbálhatsz egyet-kettőt pár hónap alatt, amiből egy talán jó is lesz a lovadra és majd meglátod, hogy neked mennyire jön be.
2014. szept. 16. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!