Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mekkora pataharang kell?

Mekkora pataharang kell?

Figyelt kérdés
164cm es vékony lábu lovam van, és sima hagymányos bordás pataharangot szeretnék csak azt nem tudom h milyen méret kell, a patája nem nagy :) válaszokat előre is köszönöm
2014. szept. 15. 18:12
 1/3 anonim ***** válasza:

M-es!


Én a telivéremre használok, eleinte S-est vettem, mert nagyon pici patája van, de azt alig tudtam rágyömöszölni.


majd figyelmesen válassz, mert 2 féle bordás gumi nem tépőzáras pataharang van, az egyik egy vékony gumi, a másik sokkal merevebb, vastagabb. a vastagot szerintem nincs az az ember, aki fel tudná imádkozni egy ló lábára annyira nehéz megnyújtani a "száját", a vékony sima ügy, idővel a ló szinte bele fog bújni és húzza ki belőle a lábát.


a boltban érdemes kipróbálni, hogy mennyire tudod kitágítani "felül". ha kb másfélszeresére ki tudod nyújtani, az jó lesz. a vastag fajtát lila fejjel húzhatod, nem változik a nyílás mérete.

2014. szept. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Márkája válogatja...én szintén telivérre vettem S-M-es Tattinit (neoprént), de nagy lett a 00-ás topánkákra.
2014. szept. 16. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget :)
2014. szept. 21. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!