Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményetek a DominGo...

Mi a véleményetek a DominGo márkáról?

Figyelt kérdés

Van valakinek tapasztalata DominGo lovaglónadrágokkal? Mert lovaglónadrágot akarok venni, de nem nagyon tudom hogy milyet vegyek. Most egy fouganzás sima lovaglógatyám van,de szeretnék egy másikat is. Eddig kettőt találtam nagylovason.

[link] - csak nem tudom, hogy mit jelent az hogy bordás????

[link]

Ha van valakinek tapasztalata másfajta lovaglónadrágokkal, akkor belinkelheti mert szívesen megnéznék másmilyeneket is.

Előre is köszönöm a válaszokat.


2014. szept. 28. 18:23
 1/2 anonim ***** válasza:
nekem daslö lovaglógatyám van, 6 éves már, de mág mindig használatba van..na persze nem versenyre veszem fel :D de én ajánlom, jó márka. a domingo lovaglógatyáit nem ismerem, nyeregalátétem volt ilyen márka, azzal nem volt gond, jól bírta. :)
2014. szept. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Igen gondolkodtam rajta h Daslöt veszek, mert azt ismerem és tudom h nagyon jó, csak abból nem találtam 10000 alatt. :(
2014. szept. 29. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!