Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen fajta pónik versenyezhe...

Milyen fajta pónik versenyezhetnek galoppba?

Figyelt kérdés

2014. szept. 28. 18:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Hivatalos galoppversenyen csak Angol telivér indulhat Magyarországon,póni nem. Mostanába elterjedt a pónigalopp futam néha egy nevesebb galoppnapra beékelik két futam közé,de ez korántsem hivatalos ,csak bohóckodás,ezen szerintem minden 4 lábú póni részt vehet.
2014. szept. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2014. szept. 28. 20:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Galoppon hivataosan futhat az arab telivér is, de csak arabnak kiírt versenyszámban - amit ma MO-n nemigen írnak ki, mert anno a közönségnek nem tetszett. Ezért valóban csak az angol telivér futhat hivatalos futamban, illetve ügetőn az amerikai ügető fajta (a többi ügető fajtának nem írnak ki itthon versenyt).
2014. szept. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Meg a zsokék is utálták az arabokat :)

Férjem lovagolt párat munkában,mikor még voltak araboknak futamok.Mindenki azt mondta,nagyon rossz lovaglásúak munkában és versenyben is.

2014. szept. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát,ilyen bohózkodásilag Welsh talán,meg valami könnyed sportpóni :)
2014. okt. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszonöm a válaszokat :))
2014. okt. 3. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!