Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Pasaréti Honvéd Lovarda, vagy...

Pasaréti Honvéd Lovarda, vagy Tattersall?

Figyelt kérdés
Télre be szeretnék menni edzeni a lovammal valamelyikbe, de nem tudom, melyik a jobb. Tudom, hogy a Tattiban egyáltalán nincs karámozás, se jártató, a Pasarétiben ez hogy van? Tisztában vagyok vele, hogy a lónak egyik se az igazi, de nem tudom máshogy megoldani tél végéig hogy lovagoljam, csak ha behozom Budapestre. Melyiket ajánlanátok? (Azt is tudom, hogy állandó teltház van, de nem gond, ha csak 1-2 hónap múlva tudunk költözni.)
2014. szept. 29. 17:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Pasaréten van hátul valamiféle karám,de azért külön fizetni kell.Ettől függetlenül is jobb hely,mint a Tatter.
2014. szept. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez nehéz kérdés, a Tati elég csöves, bár a lovak szerintem jól néznek ki. Pasaréten meg eléggé sznob a társaság, de ha nem akarsz barátkozni, akkor válaszd a pasarétit.
2014. szept. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
hát tattert nem ismerem, Honvédot igen. tényleg sznob a társaság, bár van jártató, de csak 2 kicsi karám. kicsi az esélye hogy szekrényt kapsz, de legalább van 3 fedeles. én nem szerettem azt a helyet, mivel sok ló megvolt hülyülve a kevés szabad mozgás hiányától.
2014. szept. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A Tatterban meg még annyi karámozási lehetőség sincs.
2014. szept. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Honvédban lovagoltam 6 évig. Semmi pénzért nem vinném oda a lovam....inkább Tattersall..de ez személyes vélemény. :)
2014. okt. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 ki lehetek? ***** válasza:
A pasaréti jobb. Szerintem nem sznob a társaság. Én voltam a tatiba. Még tartottam ott a lovam is. Hát ott nagyon sznob a társaság. Pasarétibe jó fejek :)
2016. márc. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!