Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Kaposvári Egyetem, lovas...

Kaposvári Egyetem, lovas agrár mérnöki szak. Vélemények? Érdemes odamenni?

Figyelt kérdés

2014. szept. 30. 20:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Elég sok a jelentkező. Ha csak elméleti tudást akarsz, akkor megéri. De ha valóban lovakkal akarsz inkább foglalkozni, akkor nem.
2014. szept. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
A Kaposvári Egyetemet úgy egészében nem ajánlom. Megtanulni ott nem sok mindent fogsz, és Kaposvár amúgy is egy feketelyuk. Halálra unnád magad.
2014. okt. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
És ha odamész, mi lesz utána? Mihez kezdesz egy lovas agrármérnök diplomával? Szerinted ki és miért alkalmazna ilyen végzettségű személyt?
2014. okt. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Utolsó kommentelőnek köszönöm , hogy ennyire bíztat. Hidd el , hogy igenis keresnek ilyen végzettségű embereket. Nemtudom , hogy te mi akarsz lenni/esetleg mit dolgozol, de a negatív gondolataidat ne rám pazarold.
2014. okt. 3. 13:15
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

Ugyan linkelj már be egy pár ilyen hirdetést, mert én még ilyet sose láttam. :) Méghogy lovas agrármérnök... hahaha. Ennél csak a ménesgazda képzés röhelyesebb.

Egy csomó ilyen hülye kádertemető van. Egyik haverom szociológusnak ment, és aztán évekig bújta a profession.hu-t, de egy darab hirdetést nem talált, amiben ilyet keresnek.

Hagyd a ...ba az ábrándozást, mert keserű lesz az ébredés négy-öt év múlva. Ha mindenáron lovakkal akarsz foglalkozni, legyél lódoktor!

2014. okt. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hát esküszöm most kezdtelek el sajnálni. Rettenetesen boldogtalan ember lehetsz, ha ennyire rágörcsölsz az ilyen dolgokra. Nem én élek álom világba , ha nem te élsz egy leszűkített, negatív és ostoba világban. Én úgy gondolom , hogy ez a szakma áll hozzám a legközelebb az egyéniségemhez. Ezt a munkát biztosan élvezni fogom. Kár ,hogy te nem így gondolkodsz.
2014. okt. 6. 23:26
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

Nem fogod élvezni, mert sosem lesz munkád.

És majd eszedbe fog jutni, hogy "basszus, erre figyelmeztettek is, miért is nem hittem nekik?"

2014. okt. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Egy rokonom is jelentkezett. De miután tájékozódott, elment a Spanyol lovas Akadémiára Szárszóra.

3 éves a képzés, az elmélet mellett mindent megtanulnak a lovakról a gyakorlatban. Igaz, keményen kell dolgozni, de a végén 3 diplomát is kap. A végzősöknek eddig mindenkinek lett még a diploma megszerzése előtt munkája, nem csak itthon, hanem külföldön is. Az Akadémia segít nekik munkát keresni.

Aki valóban lovakkal akar foglalkozni, az ide megy és nem Kaposvárra.

2014. okt. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Milyen három diplomát?
2014. okt. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
És oda felnőttként is lehet jelentkezni? Mert úgy tudom, 21 év a limit. És csak nappali tagozat van, ugye?
2014. okt. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!