Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Extra gyors válaszokat szeretn...

Extra gyors válaszokat szeretnék! Kidőltek a lovaim inai, sajnos. Szerintetek mi segíthet?

Figyelt kérdés
Kenem géllel, banánkrémmel, fáslizom, kényszerpihenőn van.. viszont ajánlották a Leg-Tendet.. szerintetek? [link] olvastam róla, viszont csak annak a válaszát várom aki otthon van az ilyenbe, esetleg próbálta már stbstb és jobban átértelmezi azt a szöveget amiket én olvastam róla.. nagyon megköszönném az értelmes válaszadóknak, a bunkóságnak nincs értelme úgy is csak leértékelem és törlöm ;)

2014. okt. 13. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia, ugyan "szerencsére" nincs tapasztalatom ilyen téren, de ajánlom, hogy próbálkozz a paci.hu fórumon, ott is jó eséllyel kapsz választ és több lovas mellett hátha nagyobb szerencséd lesz.

Vagy esetleg, ha felhívod a Horze-t, ők mit mondanak. Sok sikert.

2014. okt. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem ennél olcsóbban is kapsz jobb krémeket, de mondjuk a legpontosabb képet talán gyógyszerész tudná neked mondani, akár emberi is, mert ők ismerik a hozzávalókat, és a hatásokat, mi mire a legjobb. Nekem ez első ránézésre nem tűnik csodaszernek hozzávalók alapján sem.
2014. okt. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%
Állatorvos? És akkor talán nem megy tönkre szegény pára -.-
2014. okt. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amit az állatorvos javasol. Általában napi 2x 10 perc kézen sétáltatás nem mély, nem göröngyös, nem saras taljon. kb 1-2 hónap boxfogság, aztán legelőre tenni, vagy ha vágtázgatna, akkor csak több sétáltatás. Folyamatos jegelni kell, és hűsítő krémmel kenni. Minimum 1 év lesz mire rendesen dolgozhat.
2014. okt. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!