Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Léteznek egyszarvúak?

Léteznek egyszarvúak?

Figyelt kérdés
legendákra vagy a létezésüket igazólo dokumentumokra is kiváncsi vagyok :)

2014. okt. 25. 10:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt senki sem tudja... De vigyázz, hamarosan jönnek az oltogatók!
2014. okt. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Léteznek. Rinocérosz néven keresd.
2014. okt. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

a ló alakú egyszarvú legendáját a narvál "agyarával" támasztották alá. A rajzokon látható hosszú szarvú lóféle nem létezik.

Egyszarvúnak lehet esetleg az orrszarvút nézni, pár annak is páros tülke van, valamint az nem szarv hanem egy elszarusodott szőrképlet.

2014. okt. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem van egyszarvúm több is, igaz ők nem lovak, nem lófélék, de patás növényevők. Van egy egyszarvú kecském, szegénynek a fél szarva odalett. beszorult és letörte. A másik egyszarvúm egy rackajuh neki beteg lett a szarva és lefűrészelték. Murisak egyébként, úgy néznek ki mint a nagyon vadon című filmben a szarvas, az is félig letört szarvú. Egyébként szerintem csak mágikus a létezésük, mítoszokban talán szerepeltek, dehogy valaha földi ember látta e őket nem tudni
2014. okt. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mennyire beszélek hülyeséget, nem is mostanában láttam, úgyhogy lehet, hogy az agyam már változtatott valamit rajta, de mintha natgeon lett volna egy ilyen műsor, hogy a legendából ismert lényeknek milyen valóságalapja van. És valami olyasmire emlékszem, hogy volt egy tehén féle ősállat, aminek középen volt egy tülke, és ezt az állatot formálták át évek alatt egyszarvúvá.
2014. okt. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 xeniah válasza:
"De magasra növeszted az én szarvamat, mint az egyszarvúét; elárasztatom csillogó olajjal." Zsoltárok 92:11 (Biblia)
2014. okt. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Kellő mennyiségű cucc után igen
2014. okt. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!