Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Beton keményre száradt, évek...

Beton keményre száradt, évek óta nyerget mivel lehetminél gyorsabban használhatóvá tenni?

Figyelt kérdés
Addig ok, hogy nyeregszappan és bőrolaj, de még mi segíthet?
2014. okt. 27. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:
bőrnyereg?
2014. okt. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen, bőr.
2014. okt. 27. 21:39
 3/5 anonim ***** válasza:

szappanozni 1x elég, utána koszos nem lesz.


minden nap kend le. minden egyes nap. nem kell, hogy tocsogjon az olajban, a lényeg, hogy amint beszívta, jöhet a következő olajozás.


ez kb 2-3 hétig tuti eltart, ha beton kemény, és még utána is jó darabig hetente le kell kenni. tökéletes sose lesz, de nagyon sokat tud így javulni.

2014. okt. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem méhviaszos bőrápolóm van, szuperül puhít kőkemény cuccokat is, de valóban érdemes többször egymás után lekenni, akár már pár óra elteltével is, mert gyorsan beszívja majd szegény száraz bőr a cuccot.
2014. okt. 28. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is méhviaszos bőrápolót használok, nem kimondottan nyeregre vagy lovas felszerelésre, de azzal ápolok nyerget, kantárt, csizmámat, de az utcai cipőmet is. Nagyon jó, fölkened, ahogy látod, hogy beszívta, mehet is rá a következő adag. Én egy régi csizmaszáram keltettem vele életre, majdnem egy hétig kenegettem, mire megmaradt rajta. Ha már nem szívja be, akkor egy tiszta ronggyal áttörlöd és hagyod még egy fél napig, tényleg csodát művel a bőrrel.
2014. okt. 28. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!