Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hol van military pálya magyar...

Hol van military pálya magyar o. -on?

Figyelt kérdés
Olyan pályát keresnék, ahol lehet gyakorolni a militaryt.
2014. nov. 3. 21:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Bábolnán biztos van ott rendeznek ilyen versenyeket is azt hiszem
2014. nov. 4. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Balatonvilágoson van kiépített belső pályájuk, igaz, csak kicsi akadályokkal, Kaposváron van pálya, amit lehet használni, ha fizetsz, Nagykanizsán van ingyenesen használható pálya... ahol versenyeket rendeznek, ott általában vannak fix akadályos pályák, a legtöbbet ingyen lehet is használni. De nem military-t gyakorolsz, hanem tereppályát, a military a díjlovaglást és az ugrót is magába foglalja.
2014. nov. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Katafán is van egy pálya terepakadályokkal, nem tudom, hogy lehet-e használni. Meg valahol Pápán is kell, hogy legyen, mert ha jól tudom ott is szoktak military versenyeket rendezni :)
2014. nov. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Őrbottyánban a Menyecskehegyi Lovas Klubban is van és Dunakeszin Alagon.
2014. nov. 5. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bábolna, Üllő, Pápa (Attyapuszta), Kaposvár, Nagykanizsa, nem tudom Somogysárdon megvan-e még, vagy felszámolták, illetve aki azt a területet megvette, mit csinált vele, amúgy ha felmégy a military szakág honlapjára és megnézed, hol vannak versenyek, ott mindegyik helyen találsz tereppályát is. Azt, hogy lehet-e használni (nyilván némi pénz fejében) meg kell kérdezni az adott helyen.
2014. nov. 6. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!