Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szalaggal 150 cm- es mar...

Szalaggal 150 cm- es mar magasságu ló indulhat military versenyen? Valami kis kezdő versenyen például?

Figyelt kérdés
Én nem nagyon értek ezekhez a versenyezésekhez, de egy ekkora ló indulhat military versenyen, mérete nem számít?Vagy kisebb lovaknak military verseny? (Még nincs lovam ugyhogy ne itélkezzetek milyen hülyeségeket írok)

2014. okt. 9. 10:32
 1/4 anonim ***** válasza:

military versenyen az a ló indulhat, ami teljesíteni tudja a pályát és mindhárom versenynapon működik.


egy szalaggal 150 centis jól izmolt ló bottal kb 143 centi, tehát sportpóni méret... nem kizárt, hogy egy ekkora ló végig tud menni a crosscountry pályán, de kb csoda számba menne...


szóval normális verseny szinten nem igazán alkalmas, militaryból pedig hobbi szint nem igazán van, mert itt nem 60 centis akadályok ugrálásáról van szó...

2014. okt. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kb. 120-as pályán már hogyne tudna végigmenni? Igaz, hogy én nem erőltetném, de lehetséges.

Póniknak, kislovaknak nincs külön ilyen versenyszám, amennyire én tudom, bár franc se tudja, póniklubbos, meg nem bejelentett zugversenyek közt lehet.

2014. okt. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A military A0 csak 90 centin van. Szóval tök simán.
2014. okt. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen
2014. okt. 10. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!