Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Láttatok már lovat álmodni?

Láttatok már lovat álmodni?

Figyelt kérdés
A kutyák sokszor ugatnak, futnak, morognak álmukban, tehát egyértelműen álmodnak valamit, valami szituációt, ami az életben is előfordul velük. A lovak is álmodnak így aktívan, hogy mondjuk esznek, vagy ügetnek álmukban?

2014. nov. 6. 01:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Én egyszer azt láttam, hogy ezerrel mozognak a lábai, de eléggé össze-vissza :) nagyon cuki volt
2014. nov. 6. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A lovak ugyebár állva, sőt nyitott szemmel is tudnak aludni, milyen érdekes lenne úgy látni ügetni álmában. Ennél csak ő lepődne meg, mikor eléri a villanypásztort:) Egyébiránt nem láttam még lovat látványosan álmodni.
2014. nov. 6. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ja
2014. nov. 6. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Van olyan de a mi lovunk álmába elfutott jó messzire mi meg jó sokáig kerestük, azaztán vissza jött!
2014. nov. 6. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Amikor a ló állva "alszik" akkor csak bóbiskol, igazi mély alvásra, csak fekve képes.

Én láttam már álmodó lovat, amikor egy túrán voltunk kint aludtunk a lovak mellett. Egyik társam lova úgy horkolt, mint a gazdája :D Aztán volt olyan, hogy álmában vágtatott, meg nyihorászott. Azt hittem megzabálom :D

2014. nov. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! ezek szerint ők ugyanúgy álmodnak, csak én eddig mindig lemaradtam róla.
2014. nov. 7. 11:03
 7/8 anonim ***** válasza:

Nézd! Itt ugyan nem vágtázuk álmában de azért álmodik valamit ;)

https://www.youtube.com/watch?v=WJqlMWyk2JI

2014. nov. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2014. nov. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!