Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a lóról? Szerintetek érdemes lenne megvenni?

Figyelt kérdés
[link]
2014. nov. 8. 15:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Mondok egy számot a "nem0 - igen5" skálán: Négy.
2014. nov. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

attól függ, hogy mire kell!


ez egy oktató ló. a hirdetés korrekt, a hibáját leírják, bár nekem a nyugodt iskolalónál nem férne bele, hogy egy traktorra összef*ssa magát, mert így nem lehet nyugodtan terepre se indulni vele, bármikor jöhet ott is mezőgazdasági munkagép...


viszont az sokszor csalóka, hogy valaki egy jól működő iskolalovat megvesz hobbi lónak (főleg egy viszonylag kezdő, vagy félős lovas, aki nyugodt, megbízható lovat keres, nem kihívást) és aztán ráébred, hogy hoppá, mennyire mást mutat egy ló heti 3-4 x 1-2 óra munkával, mint korábban a lovasiskolában, ahol heti 6x3-4 órát ment...


a lekötés (az amúgy mi? segédszár szár nélkül, vagy hogy van az a kép?) itt se tetszik... egy 14 éves állítólag hű de jól működő lovat miért kell így lovagolni?

2014. nov. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 sac22 ***** válasza:
Szerintem érdemes :) ismerem a mostani tulajdonosát és tényleg jó gyereklónak :)megbízható és hagyja magát lovagolni.
2014. nov. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hobbira megvenném, ha nem zavar téged az, hogy ijedezik a kamionoktól. (Nekem is ilyen a lovam, a főút melletti pályán gyötrelem vele dolgozni, de az 50 méterrel arrébbi pályán már semmi gondja nincs, busz, traktor, akármi jöhet. Azért terepen óvatosnak kell lenni vele.)
2014. nov. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha terepre vinnéd akkor nem biztos, hogy ő lesz a te lovad. Meg látni kéne hogyan viselkedik kipróbálni. De leírtak alapján lehet megnézném.
2014. nov. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!