Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen lovardát tudtok ahol...

Milyen lovardát tudtok ahol lehete ugratni iskolalóval és még a révre is felkészítenek?

Figyelt kérdés
Dunakeszin lakom de újpestre járok suliba szóval a pesti lovardák is szóba jöhetnek de a BUDAI nem!! ha lehet megbízható oktatót és lovat szeretnék:) köszönm

2014. nov. 19. 15:10
 1/5 mókusfelmászottafára válasza:

Esetleg pesten a Tatterzál?! ott rendeznek Díjugrató , díjlovagló , pony klub és ha jól tudom még lovastorna versenyeket is. Ott is szokott leni Rév.

Vagy esetleg Gombán a Fetti lovarda ott is szintén díjugrató és révek is vannak.most így hirtelen ez a kettő jutott eszembe :)

2014. nov. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*REV *Tattersall
2014. nov. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha Dunakeszin laksz, akkor nagyon ajánlom neked a sződligeti Kincsem lovardát. a buszmegállótól 2 percre van és nagyon színvonalas a díjugratás náluk, szép pálya van, fedeles és jó lovak!
2014. nov. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Marshal Star Lovas Sportiskola. Az iskolalovak 160 cm-ig ugranak, az edző nagyon jó, a lovak jól képzettek, mindegyik 1 méter felett ugrik, ugrásváltást tud, és szárra lehet állítani. A facebookon megtalálod a honlapjukat, de bátran írj rám privátban, és megadom az fb-met, ott tudsz kérdezni. :) Gödöllőn vagyunk jelenleg.
2014. nov. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 mókusfelmászottafára válasza:
0%
Tudom...de mivel nem tudhatod mennyire vagyok faradt ezert legyszi ne javits ki ;)))) amugy a telefonom javitotta ki a revet rÉvre a tattit pedig en irtam el :D megjegyeznem hogy elotte nem aludtam majdnem egesz ejjel:D
2014. nov. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!