Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Emelt biosz és kémia érettségi...

Emelt biosz és kémia érettségire ezek a könyvek jól felkészítenek?

Figyelt kérdés
Kémia: Villányi Attila könyve és az albuma, és Horváth Balázs kémia 11-12 érettségire felkészítő, Villányi ötösöm lesz kémiából. Biosz: Szerényi Gábor biológia érettségizőknek 1-2, Berend Mihály 4 kötetes könyve, Villányi ötösöm lesz bioszból. Vagy még a sima mozaikos kémia és biosz könyveket is nézegessem, amikből órán tanulunk? Jövőre érettségizem.

2013. aug. 24. 11:31
 1/3 anonim ***** válasza:
az ötösöm lesz kémiából számolásra nagyon jó+ annak a feladatgyűjteménye is nagyon hasznos ilyen szempontból
2013. aug. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! És azok a könyvek amiket fölsoroltam elegendőek?
2013. aug. 24. 14:19
 3/3 anonim ***** válasza:

Kémiából én a mozaikos könyvekből szerettem tanulni, Villány A. tankönyve nem jött be, de minden jó benne és hasznos,csak megtanulás szempontjából nem volt szimpatikus, de nem a kitöltögetések miatt.Ennek a könyvnek a fgy-e viszont nagyon szuper.Én ezekből készültem, kevés is volt az időm és stb, mégis pár százalék hiányzott hogy 5ös legyen.


Bioszból jók a Szerényi Gábor könyvek, illetve a sima mozaikosok.


Ezeket a könyveket ismerem,a felsorolásodból. A többit nem,így nem is tudok,valamint akarok véleményt mondani róla. :)

2013. aug. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!