Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Melyik budapesti lovarda a...

Melyik budapesti lovarda a legjobb bértartás szempontjából?

Figyelt kérdés
Van egy ménem és olyan lovardát keresünk ahol fogadják a méneket is. A feltételek: rendszeres karbantartott pálya, karámozási lehetőség, fedeles, pályavilágítás, fűtött öltöző, nyergeskamra, patamosó, önitató, napi 3x etetés, forgácson áll a lovam ez ne okozzon problémát (mi visszük a forgácsot), Budapesten legyen vagy annak 15 km-es körzetében és meglehessen tömegközlekedéssel közelíteni (nem szeretnék az erdőben gyalogolni este) . Kicsit bővebben: olyan helyet keresek ahol nem kell könyörögni a megfelelő minőségű és mennyiségű szénáért és szemes takarmányért, a táplálékkiegészítőket mindig odaadják. Odafigyelnek a lóra. Nagyából normális a társaság. Rendszeresen cserélik a takarókat és nem kell ezért is könyörögni. Az etetés pontos legyen, ha 7-kor van akkor ne fél 8-kor kapjanak enni. Ha valamit mondok a lovásznak azt úgy csinálja. Ha utazás miatt távol vagyok ne kelljen végig idegeskednem, hogy mi van a lóval. A tulaj korrekt legyen, az esetleges problémákat meglehessen vele beszélni és ne az legyen, hogy még én vagyok a hibás ha valami nem tetszik. Ne haragudjatok, hogy ilyen hosszú lett, de most már 8 év keresgélés után elég volt, szeretnék végre egy olyan helyet találni ahol a lovammal minden rendben van és megfelelő adottságok vannak a versenyfelkészülésre. Néztem a Boldog Ló Farmot és a Pónilovardát ezekről is szívesen várok információkat, kinek mi a véleménye róla (bértartás szempontjából). Az ilyen Berri, Cinkotai stb. színvonalú lovardákat köszönöm kihagynám. A segítségetek előre is köszönöm :)

2014. nov. 25. 18:32
 1/1 anonim ***** válasza:
A cinkotaival nem is járnál jól . A boldog farm elég igéretes,többnyire westernesek vannak de befogadnak angolstílusú lovakat is. jó nagy fedeles ,istállózás is jó,nappal karámba vannak a lovak,van egy jártatógép amit napi 100 forintért bárki használhat. Lovászok olyanok,amilyenek,néha bunkón beszélnek az emberrel mert folyamatosan cserélődnek,a tulaj nem vesz nagyon senkit emberszámba,de a hely jó a lovak számára. Az odavezető út ha elázik vagy télen elég gány , arra számolni kell ,hogy télen akár el is akadhatsz ha nem 4*4 es kocsival vagy.Tereplehetőség is jó,akár mogyoródig is eljuthatsz az erdőn át . Van nála jobb hely is de a cinkotaitól fényévekre jobb.Neked ezzel a távolság lenne a baj,mert a busztól sokat kell sétálni és kocsival is szar az út. Ezt tudtam elmondani róla.
2014. nov. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!