Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ez idős ló kezdőnek?

Konya bence kérdése:

Ez idős ló kezdőnek?

Figyelt kérdés

14 éves magyar félvér


[link]



2014. nov. 30. 09:26
 1/5 KGabi0000 ***** válasza:
Olyan nincs,hogy túl idős ló kezdőnek,olyan van,hogy túl fiatal ló kezdőnek.Ez a ló pont jó korban jár mindenkinek.
2014. nov. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ez a ló nem idős, egy 14 éves ló nem idős! ereje teljében van!


az más kérdés, hogy ez a konkrét kiszemelt ló mennyire alkalmas egy kezdőnek... engem elgondolkodtat a kép, hogy vajon miért van feszítő a szájában és mit csinál, ha nem az van (mert ugye az nem kérdés, hogy feszítő zabla kezdő kezébe nem való!)...

2014. nov. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem idős! Kezdőknek én mindig 10 év, vagy feletti korú lovakat ajánlok. Hozzátartozik még az is, hogy egy teljesen kezdőről van-e szó.
2014. nov. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem idős...:)

Az én kis csöppségem 10 éves, és kezdő nem tudná lovagolni...tehát ha nagyon kezdő vagy lehet, hogy ez a ló is fiatal még hozzád :/

2014. nov. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kora tökéletes, de ezt a lovat én tuti nem venném meg, ha kezdő lennék. Főleg, ha később esetleg terveid vannak versenyzés terén is. Ha csak terepezgetni akarsz, jó lehet, de akkor se gondolom, hogy pont ez az egyed alkalmas lenne neked.

Nem te kérdezted a tavasszal díjugratós kérdést? Mert ha igen, egészen más lóra van szükséged.

2014. dec. 1. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!