Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ismertek valami jó meleg...

Ismertek valami jó meleg lovaglógatyát?

Figyelt kérdés
Mindig az a bajom télen hogyha a lovagló nadrág alá húzok egy másik nadrágot még akkoris fázik a lábam tudtok valami meleg téli lovasnacit?

2014. nov. 30. 10:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet kapni az üzletekben thermo lovasnacikat,mellé thermo csizmákat is,újonnan kb.olyan 15-20 ezer forint az ára,de nézd meg használtan mennyi.
2014. nov. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]


Nekem ez nagyon bevált :) Kívül vízlepergetős, belül pedig thermo. Nagyon szeretem, és egyáltalán nem jön szét, nem úgy mint a többi dechatlonos gatyák. Nekem már egy éve megvan, és a lábam azóta nem fázik :D

2014. nov. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
En hasznalt ruhaboltban vettem sinadragot 1500 ft-ert. Egyaltalan nem szoktam benne fazni. Ala vastag pamutharisnyat, vagy cicanacit szoktam venni.
2014. nov. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vannak erre kifejetten alkalmazott ruhák is. Az interneten lehet rendelni. Ha gondolod, küldök linket...
2014. nov. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vannak erre kifejezetten alkalmazott ruhák is. Az interneten lehet rendelni. Ha gondolod, küldök linket...
2014. nov. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ha az a dechatlonos telleg ennyire jo lehet beruhazok egy olyanra
2014. nov. 30. 18:51
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a decathlonos van, szerintem is tök jó, megéri. Tavaly óta van meg. Én 0 fokig egyáltalán nem fázok benne több óra múlva sem. Tavaly -6 foknál "teszteltem" akkor biztos ami biztos alapon vettem alá egy vékonyabb harisnyát is, úgy is több órát kint töltve egyhuzamban egyáltalán nem fáztam benne.
2014. nov. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!