Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovas munkáért mennyi a...

Lovas munkáért mennyi a reális ár?

Figyelt kérdés
Ló mozgatásáról, futószárazásról lenne szó, meg persze előtte pucolás, utána is. Egy óra mozgás, nem csak egyszeri alkalom. Mi az az ár, ami reális egy ilyen "szolgáltatásért"?
2014. dec. 2. 13:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyire problémás a ló,csikóért több is lehet ,több veszélyt kell bevállalni. szerintem 2000 vagy 3000 /ló/nap minmum. DE te szeretnéd csinálni vagy te kínálod ?
2014. dec. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez nagyon sok mindentől függ. Csak lemozgatod vagy idomítasz is?

Ha te keresel embert, akkor, ha nem takarítod le a lovat ő nyilván meg kell, hogy tegye. De ez nem kerül pénzbe max az elit helyeken.

Belovaglás esetén 5.000Ft/óra a reális, ez alatt vagy szívességet tesz vagy ostoba vagy ami még rosszabb kontár.

2014. dec. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Csak mozgatás. Van több lova, de nem mindig van ideje. Csak egy kábé egy órás lemozgatásról van szó. Lépés, ügetés, vágta, esetleg később akár lovaglás, de az nagyon talán.

Szóval csak lemozgatás, nem kell semmit tanítani nekik, csak hogy ne álljanak.

Ugyan abban a lovardában dolgozom, hasonló melóban, de órabérben, és most adódik erre is lehetőségem. Csak nem tudom, hogy mi reális, mit mondjak, mennyiért.

2014. dec. 2. 22:40
 4/6 anonim ***** válasza:
Én egy ötszázasnál többet biztosan nem fizetnék érte. De te tudod, milyen órabérért mit csinálsz, abból kiindulva tudsz neki mondani egy árat.
2014. dec. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem 1500-nál kevesebbért ne vállald el alkalmanként per ló.
2014. dec. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ez tobb dologtol is fugg. Altalaban 1500-2000Ft korul szokott lenni, nagyobb/ jobb lovardakban (Kunos, Gomba Fetti, Tatti, Airvent Kecskemet, Kiskunhalas) dragabban szoktak vallalni, hiszen foleg profibbak dolgoznak ilyen helyeken.
2014. dec. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!