Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lehetseges hogy azert nem...

Lehetseges hogy azert nem hajlik meg a lovam mert faj a foga?

Figyelt kérdés

Ket eve mutottek a lovamat a foga miatt es utana nagyon jol hajlott.Most ket ev utan mar szinte nem is hajlik. Ha kell ujra megmutetem csak azer szeretnem tudni hogy szukseges a mutet vagy mas is segithet.


Kerlek segitsetek es gyorsan valaszoljatok

Elore is koszonom



2014. dec. 13. 07:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Ad1 erre van az állatorvos

Ad2 nèzd meg hogy zabla nèlkül hajlik-e?

2014. dec. 13. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Zabla nelkul hajlik (haflingi lo)
2014. dec. 13. 08:49
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor sanszos, hogy megint a fogával van probléma.


Tulajdonképpen el is hagyhatod a zablával való lovaglást, válthatsz hackamore-ra, vagy egyszerű csomózott kötőfékre (bár ez utóbbinak én nem vagyok túl nagy híve), de ez inkább a probléma megkerülése, semmint megoldása.


Mert attól még kétségkívül fáj a lovad foga, és ha nem nézeted meg a dokival, akkor lassan nem fog tudni annyit enni, amennyire szüksége lenne, és innentől már dominósor-szerűen jönnek majd a problémák.


Nézesd meg dokival! Lehet, hogy kiújult a betegsége.

2014. dec. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Meg ha nem jó a foga az kihat az emésztésére is. Ha zabla nélkül tudod hajlítani meg állítani akkor biztos a szájával/fogával van gond.
2014. dec. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Lehet hogy a zabla nélküli lovaglás segítene csak az a gond hogy dijlovagolok és ott zabla nélkül le pontoznak
2014. dec. 15. 07:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!