Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek idős vagyok egy...

Szerintetek idős vagyok egy haflingihez?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok,3 éve lovagolok(holsteini-in és nóniuszon a lovasoktatómnál). Tavaly apukám születésnapomra egy haflingit adott.Akkor volt 1,5 éves.Természetesen nem ültünk rá,mert nem akartuk tönkretenni(amúgy ma ültem rá és nagyon jó volt).Nagyon szeretem,aranyos ló,mindig nyerít nekem és imádjuk egymást.Csak attól félek,hogy jövőre már kicsi lesz nekem a pacikám. Ez be fog következni?

2014. dec. 18. 19:45
 1/8 anonim ***** válasza:

ha 190 centi vagy akkor igen, de a korodat írtad és azt kérdezted, hogy idős vagy-e, mintha a haflingi egy gyerekló lenne. pedig nem az! sok felnőttnek is van hafija. ha nem túl alacsony neked, akkor minden oké. nyilván teljesen más, mint egy holsteini, de hát ő a tiéd. ha szereted, akkor fel se merül, hogy eladd/elcseréld.


ha pedig alacsony neked, vagy versenyezni szeretnél, más lóra "vágysz", akkor el kell adni és venni egy másikat.

2014. dec. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
161 cm vagyok.És eszemben sincs eladni,csak féltem hogy "kinövöm",mert ismerősöm 9 éves kislánya is hafin lovagol,bár ez egyáltalán nem zavar.Csak arra voltam kiváncsi hogy nem fogok-e hülyén kinézni egy hafin. A kérdést rosszul irtam ki...Amúgy a lóval(fajtával) nincs semmi bajom.Köszi a választ :)
2014. dec. 18. 19:53
 3/8 A kérdező kommentje:
Komolyabb versenyterveim nincsenek.Terepezni szeretnék majd vele,de erre teljesen alkalmas lesz :)
2014. dec. 18. 19:55
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem fogod kinőni. Ha jól értem,akkor most 2,5 évesa ló... Még ne ülj rá, mert így is korai, még fejlődésben van. A mérete miatt mert 5 éves koráig növekedni fog.
2014. dec. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Még nem ülök rá,majd tavaszra tervezzük.Tegnap csak ráültem és leszálltam,megnézni hogy mennyire nyugodt és mennyire bizik bennem.
2014. dec. 19. 14:57
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz kicsi neked. Mondjuk még biztos fogsz nőni, de én pl most vagyok 16 évesen 170 cm körül és egy nem túl magas lovacskán, kb mint egy hafi, lovagolok, nem érzem magam túl nagynak rá.
2014. dec. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) most megnyugodtam
2014. dec. 20. 12:59
 8/8 anonim ***** válasza:
174 centi vagyok, a fjord pacim 142. Elég rámás ahhoz, hogy ne nézzek ki rajta "hülyén", és az, hogy elbír-e egyáltalán nem is volt kérdés.:D Szerintem ne aggódj emiatt, a 160 centid - még ha nősz is - egyáltalán nem lesz sok a pacinak.
2014. dec. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!