Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Miért vagyok ilyen paranoiás?...

Miért vagyok ilyen paranoiás? Hogyan orvosoljam ezt? Van valami ilyen készülék?

Figyelt kérdés

A házunk mellett van az istálló (kb. 50 méterre a szobámtól), van benne 2 pacink, meg vannak ott más állatok is (nyuszik, baromfik). Állandóan attól tartok, hogy épp történik valami baj, és én nem hallom, főleg, amikor nem a háznak azon a részén tartózkodom. Ezért van, hogy amikor tudok, 5-10 percenként odarohangálok hallgatózni, hogy nem történik-e valami.

Mit csináljak ezzel?

Tudom, hogy vannak megfigyelő kamerák, amiket akár mobilon is tudok követni, de nem nagyon díjaznák a szüleim, ha bekameráztatnám az egész istálló környékét...

Szóval, valami tipp?



2014. dec. 20. 10:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
??!?! mi baj lehetne, menjél pszihológushoz vagy nemtom
2014. dec. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nyilván te is állatokhoz értő ember lehetsz a válaszod alapján, inkább tudomást sem veszek rólad.
2014. dec. 20. 11:10
 3/12 anonim ***** válasza:
de te olvasd már le mit irtál? mi baj lehetne az álatokkal minek kell mindig odarohanni??? normális ember ilyet nemcsinál, de oké akkor azt csinálsz amit akarsz de neked gyógyszer kell az fix
2014. dec. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Tipp: szerintem ez már túlzás és nem egészséges. Felesleges 5-10 percenként odaszaladgálni. Mi baj történne? Különben gondolom suliba jársz, amúgy sem vagy otthon legalább fél napot. Ha nem tudod leküzdeni magadban ezt a késztetést, lehet, hogy tényleg érdemes lenne vele orvoshoz fordulni. Ezt nem rosszindulatból írom, szeretem az állatokat.
2014. dec. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Na jó, az túlzás, hogy állandóan odarohangálok, csak zavar, hogy nem tudom, mi történik ott. :P

Inkább megoldásokra vagyok kíváncsi.

2014. dec. 20. 11:19
 6/12 anonim ***** válasza:
Esetleg lehet venni egy bébiőrt, ha ez megnyugtat. :) Igaz, az csak a hangokat közvetíti, de gondolom ez is elég lenne. Csak meg kell tudni, mekkora a hatótávolsága, és olyat kell venni, aminek elég nagy. Mégiscsak olcsóbb, mint a bekamerázás.
2014. dec. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam ilyesmire, de nem tudom, mennyire válna be. :D
2014. dec. 20. 11:36
 8/12 anonim ***** válasza:
Magyarázd el a nyusziknak, hogy a szalma közelében ne bagózzanak. Más meg milyen baj történhetne?
2014. dec. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Látom, hogy a válaszolók jó része nem állattulajdonos.

Megkérdezel akármilyen lótulajdonost (például), egyből fölsorol neked pár dolgot, mi történhetne mégis egy éjszaka alatt...

2014. dec. 21. 20:18
 10/12 anonim ***** válasza:
És szerinted minden ló/állattulaj éjszaka öt percenként jár ki az állatokhoz, nehogy felkösse magát a ló?
2014. dec. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!