Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ez a szett így jó lenne...

Ez a szett így jó lenne versenyre?

Figyelt kérdés
Világos barna színű nyeregali + olyan fülvédő, aminek olyan a színe mint a nyeregali széle (sötétbarna), és még van benne egy arany színű vékonyabb csík, ami ugyan olyan színű, mint a fülvédőben is a másik csík + a fülvédőhöz illő fásli. Bocsi, hogy ilyen komplikáltan írtam le. :) valakik azt mondták, hogy akkor szép ha minden egyforma színű. LÉGYSZI VÁLASZOLJATOK!
2014. dec. 21. 22:18
 1/5 anonim válasza:
miert ne lenne jo? Ha passzol a lovadhoz akkor okes
2014. dec. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Milyen verseny?

Illetve: fülvédő, télen?

2014. dec. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egyszerű ügyességi, vagy ilyen kisebb ugró, amúgy nem csak téli versenyekre gondoltam
2014. dec. 21. 22:58
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha nincs szabályzata a versenykének a felszerelésre vonatkozóan, akkor a szervezőtől kérdezz rá a fáslira, mert ugróban nem engedélyezettek, csak a nyitott ínvédő. Sztem ezt hobbi versenyeken is illik betartani.


Ha nem írják elő, hogy a fentiek nem megfelelők, akkor meg teljesen okés, szeretem a barnát, szép, visszafogott szín.


Off: belinkelnéd légyszi az alátétedet? Pont barnát keresek, sztem bejönne nekünk ez a világos-sötétbarna kombináció.

2014. dec. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem szép kombináció, bár én nem vagyok fülvédős. Tehát én azt elhagynám. De a barna szép, elegáns és visszafogott szettben szerintem. Bár komolyabb versenyre már a sötétkék - fekete - fehér - arany színek valók inkább, ez teljesen jó :)
2014. dec. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!