Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ti vesztek karácsonyi ajándéko...

Ti vesztek karácsonyi ajándékot a lovatoknak (már akinek van saját)? Ha igen mit?

Figyelt kérdés
2014. dec. 23. 14:45
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Nem tudom ki pontozta le őket és miért...


Én is kaját adok nekik alma-cékla-répa-sütőtök. Azt pl nem "magadnak" veszed. A felszerelésnek szerintem sem örülnek, ez nem kérdés.


Én fel is ültem rá és mentem egy jót, olyan csodás idő volt, hogy kár lett volna kihagyni és merem remélni, hogy az ilyen lovaglásokat ő is élvezi, nem pedig szenved tőle!

2014. dec. 25. 11:52
 12/13 anonim ***** válasza:
#11: Ha jó lovas vagy és jó a kapcsolatod a lóval, akkor élvezi. Nekem csak egy ilyen lovam volt, mikor látta, hogy hozom a szerszámot, olyan lelkes lett, mint a kutyám, ha sétálni indulunk. Viszont a díjugratás szadizmus, azt egy ló sem élvezi, betiltanám az egészet.
2014. dec. 26. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Vegyél neki dupla adag zabot szép karácsonyi papírban. Annak örül!
2014. dec. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!