Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményetek a Szombathel...

Mi a véleményetek a Szombathelyi Lovardáról?

Figyelt kérdés
Már 2 éve lovagolok a Múzeumfaluban, de nem épp a legjobb hely. Kedves az oktató, emg jól is csinálja, de aki járt oda/oda jár úgyis tudja. Szeretnék váltani, és kíváncsi vagyok, hogy milyen. Illetve mennyibe kerül az oktatás. Előre is köszi!

2015. jan. 4. 13:46
 1/4 A kérdező kommentje:
És bocsi, ha esetleg rossz kategória
2015. jan. 4. 13:47
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
0 színvonal, 0 eredmény, de a pénzt szeretik!
2015. jan. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
esetleg tudnád bővebben? csak kíváncsi vagyok, miért
2015. jan. 5. 17:12
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Egyet értek a skanzenról való véleményeddel. Én a lovasiskolába járok és szuper nem a legmodernebb szipi szupi az istállo de rendezett tiszta szép a lovak ápoltak szépek minden kategóriának vannak külömböző szintü lovak. 3oktató mindenkinek elég figyelmet szentel az oktatás is tökéletes nem kapkodják el megtanítanak mindent. Az ár teljesen elfogadható olcsobban és jobbat nem találsz. Szerintem csak azért írta ezt a csúnyát mert skanzenes.

2021. jan. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!