Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Pipacshon lovardáról kinek mi...

Pipacshon lovardáról kinek mi a véleménye?

Figyelt kérdés
Gondolkozom azon, hogy átvinném esetleg oda a lovam. Aki járt már ott vagy tartja ott a lovát tudna mondani pár szót a helyről? Nagyon megköszönném!
2014. okt. 22. 10:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
Jó!
2014. okt. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%
Én tavaly jártam arra átfutóban. Kicsit ostobán vannak dolgok kiépítve szerintem és a személyzet se nyerte el a tetszésemet, de ízlések és pofonok.
2014. okt. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
77%
Borzalmas, oda nem merd vinni.A főnök egy idióta, idegbeteg, többször hallottam a bértartókkal üvöltözni, a pályák szarok, össze vannak tákolva, a lovak agyon vannak hajtva, és ha megengeded hogy használják a lovadat, akkor tuti hogy tönkreteszik. A széna nincs folyamatosan előttük, mert a főnök úr túl drágának tartja hogy mindig legyen a lovak előtt, ezért a lovászok le vannak cseszve ha visznek nekik. Ha gondolod mesélek még privátba, de eszedbe ne jusson odavinni a lovadat, mert egyikőtöknek sem lesz jó.
2014. okt. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
77%
Ja és a főnök "igen okos és képzett" nője (19 éves a főnök 40), a kutyáján 4 részbe tört egy seprűt, és a lovakat is veri, én láttam a saját szememmel. Van egy arab ló akit lovagol, hakamore-al amihez veirotert csatol (bocsi ha nem így kell írni) és egy kör lépés után már vágtázik vele. A ló folyamatosan sánta, nincs ideje meggyógyulni, de azért el kell mennie a csajnak vele egy 70km-es túrára...
2014. okt. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%
Nem ajánlom. Régen egész jó volt, de most már vállalhatatlan, ami ott folyik. Folyamatos idiotizmus, ha bármivel nem vagy elégedett, akkor cserébe dührohamot kap a telepvezető, és elküld a csodába, esetleg felhív, hogy 24 órán belül takarodj el... képes azt mondani, hogy mindig van széna a ló előtt, holott ez nem igazán fedi a valóságot, csontsovány kutyák-macskák tömkelege, nem lehet úgy enni, hogy ne venne körül vagy 5-6... ami ott megy, egész egyszerűen rettenetes. Kalandvágyók kipróbálhatják ugyan, de én tényleg nem javaslom.
2014. okt. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ez durva...nem gondoltam volna, hogy ebben a lovardában ez megy. Áldom az eget, hogy én egy szuper helyet találtam ahol most vagyok a lovammal, ahol soha semmi kifogásolnivaló nincsen semmire. Kérdező kb. hol keresel helyet? A mi lovardánk a Pipacshontól kb. 25 percre van kocsival (Csabdin) még van két szabad box. Kitűnő hely lónak és bértartónak egyaránt!
2014. okt. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Amúgy ha ezeket tudjátok,miért is nincsenek még feljelentve állatkínzásért?Már a csontsovány kutyák is elég ok.
2014. okt. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én voltam ott néhány hónapot, azóta már eljöttem. Nem bántam meg a váltást, ugyanis nem éreztem jól magam, de szerintem a lovam se. A lovászok odafigyelnek, abszolút segítőkészek, a személyzet többi tagjáról, és a szemedbe mézes-mázas, hátad mögött h**ye p***ázós (fültanúja voltam egy beszélgetésnek, ami rólam szólt) tulajról nem mondható el ugyanez. Szerintem ne oda vidd a lovat.
2014. okt. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Szétesett beállók, áramot esetlegesen tartalmazó villanypásztor, van, hogy egyáltalán nincs abrak. Kihagytam valamit? Nem tudom. Mindenesetre harmincezerért kínálják a helyet, nincs min csodálkozni, mert ez kb. vicc árkategória, a hely is ennek megfelelő.
2014. nov. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A pipacshonban dolgoztam, nemrégiben "szabadultam" onnan, hosszú történet. Ha valakit érdekel, én miért nem ajánlanám, keressen meg privát üzenetben, és ígérem, válaszolok.
2014. dec. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!