Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ki tud valamit a győr mellett...

Ki tud valamit a győr mellett épülő lovasközpontról?

Figyelt kérdés
sok embertől hallottam már hogy épül egy lovasközpont ménfőcsanak és tényő között valahol. ki tud erről bármit is? ki nyitja? mikor nyílik? hogy haladnak a munkálatok? előre is köszönöm a kedves válaszolóknak a segítséget.

2015. jan. 10. 09:12
 1/7 anonim válasza:
2015. jan. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Lehet még a a bélapátpusztai, bábolnai is, ott is folynak fejlesztések, vagy bárhol máshol, rengeteg lovasközpont van Győr környékén (valahogy próbáld finomítani gugliban a keresést).
2015. jan. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha arra gondolsz amelyikre én, akkor tudom miről beszélsz.

Ott épül, ahol az a Százszorszép lakópark vagy mi van, szóval Győrújbarát, Csanak és Tényő között ahol van az a kereszteződés. Én Győrújbaráton lakok és ismerem azt aki építi (Rigó család), szüleim ügyfele és edzőm ad el nekik lovakat. Azt nem tudom mikor nyílik, de elég gyorsan haladnak a munkával.

2015. jan. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Győrújbarát, Csanak és Tényő között van. Elvileg egy hatalmas lovasközpont lesz, az építkezés nagyon előrehaladott állapotban van és ahogy hallottam akkora fedelesük van mint egy átlagos lovarda pályájának a háromszorosa. Mikor lesz kész? Bárki látogathatja majd? Aranyárban lesznek a dolgok? Ki tud róla ilyeneket? Én csak az előbb említett 2 dolgot hallottam.
2015. jan. 17. 19:30
 5/7 anonim ***** válasza:
A fedelesről annyit, hogy ha úgy építik ahogy a tulajdonosok mesélték, akkor az ablakok nagyon alacsonyan lesznek és egész alakosak. Veszélyesen alacsonyan. De eredetileg maguknak kezdték építeni, szerintem biztos mehetnek majd oda bértartók. Eléggé "luxus"istálló lesz.
2015. jan. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szeptember végén nyitunk!Lesz lovasoktatás,bértartás.Gyönyörű környezet,lónak és lovasnak egyaránt.És teljesen elfogadható árak.Az ablakok belülről pedig védőráccsal vannak ellátva a balesetbeszély elkerülése érdekében!Várunk benneteket szeretettel!
2015. jún. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyjából hány ló lesz, és mennyi lesz egy edzés ára? Hobbi lovarda lesz, vagy versenylovasok is mehetnek?
2015. jún. 24. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!