Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Miért van ez? (Lent)

Miért van ez? (Lent)

Figyelt kérdés
Szeretnék egy saját lovat és készen is állok rá. Nagyon jól lovagolok és ha esetleg megsérülne a ló tudom mit kell tenni (de természetesen segítene edző is). Mind1 most nem ez a lényeg... Sok osztálytársam ak van lova még aki nem is tud jól lovagolni annak is :/ és csak úgy kapták őket... Anyukám meg azt mondta h akkor kaphatok lovat ha max 3 db kettesem lesz a biziben (nálunk az 1es a legjobb és 5ös a legrosszabb mert osztrák suli) elég erős iskola és mit ne mondjak nem vagyok egy nagy tanuló... Mit tegyek? 😐

2015. jan. 10. 20:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sosem tudtam megbékélni ezzel, hogy a gyerek tanulmányi eredménye alapján kapjon valamit.. Na de mindegy. Amúgy el tudnátok tartani a lovat? Gondolok itt az anyagiakra. Mert lehet, hogy emiatt sem akarják. De hát nem tudsz igazából mit csinálni ezzel, próbálj meg jobban tanulni, lássák, hogy tényleg megpróbálsz jobb lenni a célod érdekében.
2015. jan. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Próbálj jól tanulni mindig gondolj bele hogy ettol fugg a lovad(most nem tudom máshogy mondani)

Segíts otthon a szuleidnek pl porszívózás teregetés

mindent csinálj meg elsőre amit a szüleid kernek toled

esetleg vsstelh nékik sokat a lovakról olyan módon hogy mk a kezesség mit kell csinálni ha kolikazik a lo (ezzel ulis lássák hogy ertessz hozza nagyából, ne butaságokat karattyolj ossze)


hol fogod tartani a lovad?

milyen lovat akarsz?

hobby,dijugratas,dijlovagolni akarsz-e?

mennyi a keretetek?

hany eves vagy?

mennyi ideje lovagolsz?

hany lovon ültél mar?

mennyit szansz Havonta a lo tartására?

elozo evben milyen volt a bizid?


ha ezeket tudnank akkor ugy jobban tudnank segíteni

2015. jan. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Anyagilag el tudnánk tartani

Bértartásban lenne

Havi 50.000 nalunk a bertartas + a patkolas,stb

6 eve lovagolok rendszeresen heti 1-2 x

12 vok (edzo termeszetesen mint mar irtam jelen lenne es a noverem is lovagol aki 27 eves)


Koszi a valaszokat!!! ;)

2015. jan. 10. 21:37
 4/11 A kérdező kommentje:

Sok lovon ültem már makacsabban és kedvesen is

Hobby lovagolni szeretnek de a dijugratas jon be

A lo fajtaja mind1

Hereltet v kancat szeretnek (ment semmikeppen)

Belovagolt lovat szeretnek mert nekem nincs idom a belovaglasara az edzomre meg nem akarom "rasozni"

2015. jan. 10. 21:42
 5/11 anonim ***** válasza:
Adok egy tippet: ha netezés és álmodozás helyett tanulsz az segíteni fog. Ellben ha itt cseszed el az időd, akkor nem lesz lovad.
2015. jan. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Elég pongyola megfogalmazás anyuka részéről. Ha mindenből buksz (vagyis egyetlen kettesed sincs) akkor már veszi is a lovat? ;-)
2015. jan. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Elozo!2.vagyok! A kérdező világosan leírta hogy osztrák suli! Ahol az ötös a legrosszabb es az egyes a legjobb szoval ha maximum 3kettese lehet az olyan hogy MAXIMUM 3DB NÉGYESE LEHET A TÖBBI 5-OS KELL HOGY LEGYEN!!
2015. jan. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%
jó lovas nem mondja, hogy nagyon jól lovagol...
2015. jan. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Három dolog kell a lovagláshoz (a lótartáshoz több). Szorgalom, kitartás és ALÁZAT! Egy élsportoló sem mond olyat, hogy mindent tud vagy, hogy mindenhez ért vagy épp, hogy ő mennyire nagyon jó...

A kérdésedben pedig ott a válasz:

"Anyukám meg azt mondta h akkor kaphatok lovat ha max 3 db kettesem lesz"

"nem vagyok egy nagy tanuló... " Neki kéne állni tanulni. No meg örülj neki, hogy ilyen jól álltok anyagilag és csak úgy kitudtok adni havonta 50-60e Ft-ot alapesetben.

Ezzel nem leszólni akarlak, de van még mit tanulnod (szó szerint). :D

2015. jan. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Azért van még egy negyedik: PÉNZ. De abból aztán nagyon sok.
2015. jan. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!