Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mennyire éri meg?

Mennyire éri meg?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem hoyg hany 100 ezer Forint amibol kijön egy normalis lo? nem csikora gondolok


elore is koszi



2015. jan. 16. 20:14
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Ekkora baromságot még nem hallottam. Még hogy 800 ezer alatt nincs megfelelő ló??? És ha én találok 2-300 ezerért, akkor kifizetitek nekem? ;-)

Csak mondom: ebben a pillanatban tudok mutatni több olyan lovat, amelyik kétszáz alatti összegbe került (tavaly,tavalyelőtt lettek vásárolva) és mára sikeres ugrólovak. Ismerősöm 140-ért vett nemrég egy telivért, egészséges, csont nélkül ugrik 150-et és semmi baj vele.

2015. jan. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Persze egy részről igazad van. De akkor iszonyatosan szerncses az ismerősöd ha 200.000ert vett jo joblovT . Van ilysn csak az a baj hogy egy a 100 hoz de azert koszi
2015. jan. 17. 14:28
 13/18 A kérdező kommentje:
Én is inkabb 500.000es 1000.000 ft között keresgélek
2015. jan. 17. 14:31
 14/18 anonim ***** válasza:
70%

Bírom, hogy itt mindenkit lepontoznak, aki megírja, hogy kis pénzből is lehet jó lovat venni - csak éppen érteni kell hozzá. A kiválasztáshoz is, meg a kiképzéshez is. Akinek van szeme, tapasztalata és nem csak a lovasok.hu fotóit nézegeti, az a 250 ezres lóban is meglátja azt, ami van benne, akinek meg nincs, annak másfél millióért is el tudnak adni olyat, amit mondjuk az előbbiből is ki lehetne hozni. Nagy hiba a vételárból kiindulni és a többire rá se nézni. Az, hogy egy ló mennyibe kerül, semmit nem jelent azon kívül, hogy az eladójának mennyit ér meg. És ez most nem a kérdezőnek szól, csak általánosságban.


El lehet gondolkozni azon, hogy ennek a lónak mennyi lehetett a vételára:

[link]

2015. jan. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Hat ezek alapján sztem valoszinu hogy nem volt 400.000 fölött.

én igazabol csak azert pártolom az olyan lovakat akik 500.000 felett vagy annak környékén vannak. Mert valószínű hogy 15 évesen meg nem jutottam el arra a szintre hogy igy kihozzak egy nem olyan jo pacibol a teljesítménye maximumat(nem tudom máshogy mondani...) sajnos az első lovasarlasnal meg nem vagyok annyira szemfules hogy a legapróbb hibákat észrevegyem. Nyilvan az alapokat igen. De majd ha lovasarlasra kerül a sor akkor persze jon állatorvos meg szakértő.


amugy az igaz uye hogyha a lehellete a lónak alkohol, foghagyma szagú akkor kehes vagy telelottek nyugtatoval.

2015. jan. 17. 18:27
 16/18 A kérdező kommentje:
De azert koszi mindenkinek a szemelyes véleményét . 😊
2015. jan. 17. 18:28
 17/18 anonim ***** válasza:
Ha jó edződ van, az fog neked jó lovat találni megfizethető áron is. A facebook-os lovas adásvétel csoportokban is rengeteg olyan ló van pár százezerért, amelyikben komolyan van fantázia.
2015. jan. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek❗❗ ment a zold ☑
2015. jan. 17. 22:02
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!