Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményetek a lovamról?...

Mi a véleményetek a lovamról? (kép)

Figyelt kérdés

szerintetek milyen fajta, hány éves? Csak kíváncsiságból kérdezem:)


[link]

DSC_0735_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


[link]

DSC_0608_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


[link]

DSC_0374-1-1_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


ttp://kepfeltoltes.hu/view/150117/

DSC_0615_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


2015. jan. 17. 16:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Az utolsó kivételével hibásak a linkek (az utolsó működik, ha egy h-t írsz az elejére).
2015. jan. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nehéz lett volna normálisan linkelni...?
2015. jan. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

rosszul linkeltem,bocsi:p


[link]


[link]


[link]


ttp://kepfeltoltes.hu/view/150117/DSC_0614_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

2015. jan. 17. 16:31
 4/9 A kérdező kommentje:

igen nehéz lett volna, szar telefonról vagyok nem kell rögtön bunkózni...de talán nem pusztulsz bele ha odaírsz egy h-t...


[link]


[link]

2015. jan. 17. 16:34
 5/9 anonim ***** válasza:

hát aranyos, de semmi extra. a baltavágás a nyakában nagyon csúnya (enyémnek is olyan sajnos), ahol nem szemből van, ott látszik, hogy eléggé izomtalan. iszonyat nagy marja van. a feje szép.


de nem nekünk kell, hogy tetsszen, hanem neked!

2015. jan. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem tetszik. Izomtalan a nyakán is, a hátán is, a lábai is hagynak maguk után kívánnivalót.

Magyar félvér mixnek, 10+ évesnek néz ki.

2015. jan. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

6 éves, angol telivér kanca. tudom, az izomzatát majd próbálom fejleszteni, mégcsak nemrég lett az enyém. Csikó korában nem volt túl jó élete...most jobb kondiban van, mint régen.

igen, az a lényeg, hogy nekem tetsszen és nekem tökéletesen tetszik, ő olyan "első látásra szerelem" volt:) csak azért kérdeztem, hogy nektek, mint kívülállók hogy tetszik:)

2015. jan. 17. 18:06
 8/9 anonim válasza:

szerintem az utolsonak nincs igaza. olyan telivéres pofija van meg úgy az egész külseje telivéres. (izomtalan de nagyon is angol tv) ha nem irtad volna le akkor vagy telivérre vagy valami sportlóra tippeltem volna. a pofája nagyon aranyos es olyan +50 kilo izommal nagyon szép paci lehet belőle.

a 10+ ban sincs igaza. én olyan 3-4 évesre tippeltem volna. a feje tök olyan mint egy csikónak meg a teste is kicsit fejletlen (ezt nem bántásbol irom). szép a szine is.

2015. jan. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
sok lovat láttam már életemben, talán 2-nél éreztem eddig azt, hogy büszke lennék, ha az én udvaromban lenne, mivel gyönyörű.
2015. jan. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!