Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Olcsóbb a szamár tartása mint...

Olcsóbb a szamár tartása mint a lóé?

Figyelt kérdés

2015. jan. 20. 18:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen de a szamáron nem lehet lovagolni. De miert szeretned tartani? (milyen célból?)
2015. jan. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
csak kiváncsiságból kérdeztem.
2015. jan. 20. 18:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk már a patkoláson alulmarad költségekbe. Pl szamárra nem kell patkó,körmölni sem feltétlen szokás mindenhol,ha csak nem munkát végez. Lovagolni lehet rajta is,csak nem fog lebegőugrásváltást meg piafot csinálni meg akkora kényelmet adni,de belovagolható ez bizonyos határig.
2015. jan. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

olcsóbb, sokkal jobb a takarmányhasznosítása, nem véletlenül déli országokban kb kórókon elél, sokkal igénytelenebb, ellenállóbb a betegségekkel szemben, stb.


szóval igen, olcsóbb


viszont szerintem roppant fülsértő módon tud üvölteni és a makacsságával a legbéketűrőbb embert is kihozza előbb-utóbb a sodrából. :)

2015. jan. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én kettőt tartok itthon. Az egyik be van kocsizva a másikra rá lehet ülni. Elvannak maguknak. Tavasztól őszig legelőfüvön élnek, valamikor estére beszállingóznak az istállóba. Abrakolni kizárólag télen abrakolok, mikor mit öntök eléjük. Gyengébb szénán is megvan, de persze a legjobbat is megeszi. Időjárás álló jószág, esőben is kint van, nem zavarja azt semmi. Nálam a csődör szokott kiabálni, de nem vészes. Az tény hogy makacs, sok karó eltört már a hátukon mióta nálam vannak.
2015. jan. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!