Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek ez gáz?

Szerintetek ez gáz?

Figyelt kérdés
Kb. fél éve lovagolok és ma mentünk egy csomót kengyel nélkül,szinte csak könnyű ügettünk amibe igy kengyel nélkül hamar elfáradok és után végül ki kellett könnyíteni és itt már alig tudtam kiemelkedni a nyeregből mert már nem bírtam annyira szorítani a térdemmel és az egyik kanyarban túl élesen kanyarodtam és lecsúsztam.Most így fél év elteltével már 2x leestem és tök szerencsétlennek érzem magam :D

2015. jan. 25. 18:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
majd erősödni fogsz
2015. jan. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi egyaltalan mlnem gáz. De ugyis edosodni fog majd a combod.

de van egy jo erősítő gyakorlat Földről nekem nagyon bevált es meg is látszik.


először válszéles terpeszbe kicsit fogyasztott terdeles előrenyújtott kézzel állsz. Majd elkezdessz guggolni. Uugy hogy fensked a terdeddel egyvonalba Menjen le es közbe kis terpesz es elorenyujtott kez. Először csinálj meg belőle 20 at es napont emeld mondjuk 2 vel a guggolasok szamat.


de ha beírod a youtube -Ba hogy comberosito gyakorlatok akkor onnan is tudod nézni.

de majd ügyesebb leszel nyugi.


(Bocsi a pocsék irasmodert de telorol vagyok)

2015. jan. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hála Istennek vannak még edzők, akik kengyel nélkül is nyúzzák a lovast!

Kérdésedre válaszolva: nem gáz. Ha már több éve lovagolsz és akkorra se erősödik meg az izmod, az már ciki, de most teljesen normális a dolog. Gyakorolsz, edződsz és menni fog!

2015. jan. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2015. jan. 27. 15:18

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!