Kezdőoldal » Állatok » Lovak » 156 centivel rosszul mutatnék...

156 centivel rosszul mutatnék egy 125-130 centis pónin?

Figyelt kérdés
Nem vagyok nehéz súlyú, korábban ugyanekkora magassággal egy 120 centis welsh pónit lovagoltam, akkoriban 65 kilós voltam, iskolapóni volt. Most már 52 kiló körül vagyok... Egy korábbi lovas sérülésem, amiben a bokám csúnyán megsérült, pont a jobb, az nem teszi lehetővé, hogy nagyobb lovat vásároljak, mert ahhoz több idő kell mire felülök rá, sokkal tovább van terhelve a jobb lábam, hogy lendületet vegyek.
2015. jan. 29. 13:41
 1/6 anonim válasza:
Szerintem aranyosak lennétek :)
2015. jan. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Most viccen kívül, arra esetleg nem gondoltál, hogy a másik oldalról szállj fel?:)

Dobogót, stb. azért nem mondom, mert az ugye nem mindenhol megoldható (terep).

Egyébként szerintem ez még elmegy. Bár, ha nősz még 25 centit elég érdekesen fogtok festeni. :D De ne foglalkozz mással, a lovaglás csakis rólad és a lovadról kell(ene), hogy szóljon.

2015. jan. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Odavezeted a lovat egy székhez és probléma megoldva. Mindenkinek jobb. Kizárólag ezért nem vennék pónit (mondjuk személy szerint egyébként sem vennék).

A 130 centi még belefér a magasságodhoz viszonyítva.

2015. jan. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem :)
2015. jan. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
vegyél normális méretű lovat :) én 148 cm vagyok lovam 162 cm...
2015. jan. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 165 cm vagyok, a pónim 138 cm. Nem nézek ki rajta hülyén, eleinte azt gondoltam igen, és túl nagy vagyok hozzá, de aztán levideóztak és lefotóztak, majd ráültettem egy ugyanakkora embert mint én vagyok, szóval meggyőződtem róla, hogy nem nézek ki rajta óriásinak. De amúgy meg nem érdekelne most már az sem ha hülyén néznénk ki, mert a legjobb lovat sikerült benne megtalálnom, amilyet mindig is szerettem volna.
2015. jan. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!