Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám "kukija" felett pár...

A kutyám "kukija" felett pár centivel van egy kisebb dudor. Miért alakult ki?

Figyelt kérdés
2010. nov. 9. 17:46
 1/8 xnorkax ***** válasza:
Mindig ott van? Mert az enyémnek, ha "olyan" állapotba kerül lesz dudor, de aztán el is múlik, ahogy az állapota is..
2010. nov. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
pár napja vettem észre, pont a hasát vakargattam és akkor. csak fura mert eddig nem volt ott.
2010. nov. 9. 17:48
 3/8 anonim ***** válasza:
A kutyáknak van heréjük csak nem a hasukon...
2010. nov. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nem lehet hogy sérve van?? az én kutyámnak is vt...:S
2010. nov. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 xnorkax ***** válasza:

első voltam...

a kutyáknak egy nagy izgalom közepette (például jujj simogat a gazdi!!) is lehet "merevedésük". az én kutyámnak sokszor van így... főleg akkor, mikor kimegyek hozzá és örül nekem. de azért nézesd meg egy orvossal, ha nem tűnik el.. lehet valamilyen csomó.

2010. nov. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
jó akkor várok, hátha elmúlik. köszi mindenkinek!
2010. nov. 9. 18:15
 7/8 anonim ***** válasza:

Pontatlanul írtad le, hogy hol helyezkedik el az a dudor, ebből nem lehet tudni, hogy valójában mire gondolsz, de én sejtem. Nem fog elmúlni, ne várd! :))) Ezen rendszeresen elcsodálkoznak a kezdő kankutya gazdik. Az a dudor a kutya makkjának a hagymája. Az kell hozzá, hogy össze tudjanak ragadni a szukával. Olvasd el a kutya anatómiáját:

[link]

Különös tekintettel a "6. A nemi szervek" bekezdésre!

2010. nov. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi :) örülök, hogy nincs baja.
2010. nov. 9. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!