Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovas lányok hogyan lehet...

Lovas lányok hogyan lehet ismerkedni veletek?

Figyelt kérdés
17 éves srác vagyok, szabadidőmben egy lovastanyán segítek, dolgozok, ahol szerencsémre szép lányok is megfordulnak. Mint megtudtam lovaglóórára járnak, van amelyikkel már többször is találkoztam. Elég jól néznek ki, jó lenne ismerkednem velük, ki tudja mi sülne ki belőle. Mivel lovak mellett dolgozom ilyenkor magától értetődő hogy piszkos a ruhám, általában gumicsizma van rajtam. Így nem fognak lenézni esetleg, hogy ilyennel aki a ganét szedi nem is foglalkozunk? Hogyan szólítsam meg a lányt, mert olyan zavarban érzem magam, ha ott van 1-2 hogy hogy nézek ki tiszta kosz vagyok, aztán mégis mit mondjak nekik? Köszönöm a válaszokat.
2015. febr. 11. 21:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
47%
Ajaj D vannak gondok,egyrészt lovardai kis pitsa vagy olyan h sznob , elvből nem fog leállni egy "senkiházi, koszos lovásszal" mert nem megy a preztizséhez amit gazdag apuci magasra rakott. Szal ez a milliomos műfing hercegnő kategória kilőve mert esélytelen h nem szégyellne meg aztán mit szólnának hozzá az érdekbarátnői? A mi maradt még, ja igen az éretlen 10 meg 12 évesek,az is élből esélytelen. Bocsi az őszinteségért de ha normális barátnőt akarsz nem a lovasberkekbe próbálkozz, elkorcsosult egy népség tisztelet a minimális kivételnek
2015. febr. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Mondjuk ebben lehet igazság. Egyik másikat ott várja az apja öltönybe. Na hát akkor mégis merre keressek, aki nem nézi le az állatszerető állattal dolgozó embert?
2015. febr. 11. 21:52
 3/19 anonim válasza:
40%

- Bocsi, épp kotortam a lószart de kiment a bokám, nem segítesz kicsit?


Vesd be ezt és le se fogod tudni vakarni a nőket.

2015. febr. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
95%
Az én vőlegényem lovász volt a lovardában ahová jártam :D Mondjuk az elég családias hely volt ahol mindenki beszélgetett mindenkivel.
2015. febr. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
93%

Én örülnék ha hozzám odajönnél :D

Semmiképp nem néznélek le a koszos ruhád miatt. Én nem csak lovagolni megyek ki sokat segítek és persze előfordul hogy egy ilyen helyen az ember koszos lesz.

Ahány ember annyi féle mindenki máshogy áll a dolgokhoz...

2015. febr. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
93%
Szerintem ha odamesz egy lányhoz h segits neki es elkezdtek beszélgetni (miota lovagol, h kezdte el, hobbi cel) alapbol jonnek a témák mikozben segoted leszerelni a lovat vagy a helyére vinni vagy barmi. Ha egy lovaslany azt nézi h úristen milyen piszkos vagy...akkor az nem igazi lovas es nem erdemel meg egy olyat aki a lovak korul dolgozik. En sokat dolgoztam kint lovardaban es nagyon sok baratom lett meg olyan is aki fiú es ott lovagol a lovardaban. Ne félj! De ha tenyleg öltönyös apuci "toljatok alam a lovat" stílussal vigyázz nem art megfigyelni elotte a szokásait. Persze ahogy az ekottem szólok is vannak kivételek (én is ismerek aki ilyen fele lany h jonnek mennek érte az audival minden héten új telefon de iszonyat rendes es lovasz fiú szeret) (18/l)
2015. febr. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
81%
Énis mindig lovasbarátnőt akartam,merthogy legyen közös téma stb. Aztán az összes csak a kihasználásra ment rá és a hátam mögött lenézett,pedig én nem lovász voltam ,ugyanilyen lovas. Sok lovardában ahol jártam csak ezek a műpitsák voltak,most van egy értelmes barátnőm,igaz nem lovas de 100 százalékig elfogadja ezt a hóbortomat és nem egy pénzes senkiházi kutyája vagyok. Én lovagolni szeretek,de a lovardai társaságot kerülöm,örülök ha nem találkozom ezekkel a senkiházi kis majmokkal,nemhogy még ilyet akarjak magam mellé.Lovardában a te korosztályodban nem találsz normálisat, ne akarj velük semmit , ezek annyit nem érnek mint a lószar amit kihordasz.
2015. febr. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
Szerencsed h elfogadja h lovagolsz :) ez se várható el mindenkitől aki nem lovas. A mai vilagba nem megy ugy h hipp hopp lovas barátnőt akarok akkor kimész a lovarsaba es dejó szep ügyes huuu. De azert persze semmi se lehetetlen. (de a lovas sport nem olyan sport mint az osszes tobbi)
2015. febr. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha magas a színvonala annak a lovas tanyának (értsd: csak a gazdagok képesek megfizetni, hogy oda járhassanak lovagolni), akkor sajnos egyet kell értenem a 66%-os válaszolóval: az ottani lovasok többsége (hatalmas tisztelet a kivételnek) olyan magasan hordja az orrát, hogy talán azzal se tudnád visszarántani a földre, ha belevernéd a szívlapátot az arcába.


De! Ettől függetlenül a "lovas lány" nem egy külön állatfaj, ugyanolyan ember, mint az összes többi, aki anonim mászkál az utcán. Hogyan szólítsd meg? Ahogy megszólítanál egy lányt akkor is, ha éppen utcai öltözékben lófrálsz. Kicsit olyan érzésem van, hogy élből kevesebbnek tartod magadat náluk, csak azért mert ők a lovon ülnek, te meg nem. Úgyhogy először is vess számot magaddal, becsüld meg magad, és szerezz egy kis egészséges önbizalmat. Semmivel se többek nálad, nyugodtan megszólíthatod akármelyiket.

2015. febr. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Hogy hol keressél? Dolgozó nők közt! A postáskisasszony, a közértesnő, a pincérnő a korcsmában, a fejőnők a téeszcsében mind esélyesek. Annál is inkább, mivel ők azért nem munkás ruhában, fülig szarosan látnak meg legelőször. Ha meg arra terelődik a szó, hogy ki mit csinál, még az is meglehet, hogy érdekesnek találják, és ők kuncsorognak, hogy elmehessenek pacit simogatni.

A lovas csajok sajnos tényleg mind elkényeztetett kis libák, vagy jól kereső, ám besavanyodott irodakukacok. Egy-két kivétel persze mindenütt akad, de azok általában kapcsolatban vannak.

2015. febr. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!