Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovas lányok hogyan lehet...

Lovas lányok hogyan lehet ismerkedni veletek?

Figyelt kérdés
17 éves srác vagyok, szabadidőmben egy lovastanyán segítek, dolgozok, ahol szerencsémre szép lányok is megfordulnak. Mint megtudtam lovaglóórára járnak, van amelyikkel már többször is találkoztam. Elég jól néznek ki, jó lenne ismerkednem velük, ki tudja mi sülne ki belőle. Mivel lovak mellett dolgozom ilyenkor magától értetődő hogy piszkos a ruhám, általában gumicsizma van rajtam. Így nem fognak lenézni esetleg, hogy ilyennel aki a ganét szedi nem is foglalkozunk? Hogyan szólítsam meg a lányt, mert olyan zavarban érzem magam, ha ott van 1-2 hogy hogy nézek ki tiszta kosz vagyok, aztán mégis mit mondjak nekik? Köszönöm a válaszokat.
2015. febr. 11. 21:40
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%

Szoktak teged bámulni?

te szoktad őket feltűnően nézni?

kb 10/mennyinek érzed magad?


ha helyes vagy min 10\7 es akkor oda mehetsz azzal a kérdéssel hogy segítsék esetleg valamiben? Ne nyaladz!! Azt a csajok utaljak(én is) de ne bamuld őket es aztán ne Menj oda mint egy nyomulos pedo hogy xyyy nem tudom mit mondassz. Csak legy normális es hagyd azokat hogy kacsintgatsz meg távolról mosolyogsz rajuk (ez csak egy erősítés a Párkapcsolat keulzdetehez ha a lany gelenkebb es neki is tetszel)


azok a lányok hany evesek-?


az a baj legalabbis nekem ha velekepzelem magam a helyzetbe akkor éppen szerelem le a lovat es egy csavo aki ganet lapátol es csunya bámul... Meg mosolyog . Biztos meghegyeznem magamban hogy fujj de ronda undorító pedo es aztán mikor megyek kifele es Elmegyek melletted akkor igy rohogve lefele nézve setalok gondolva magamban hogy úr isten! 😂



masik megoldas!

szerelem le a lovat es egy fiú aki helyes nem is vészesen lepukkant a munka ruhalya es csak slcsondben dolgozik esetleg egyszer elmegy mellettem pl hogy kihozza a videót es én latom hogy helyes akkor megjegyeznem barátnőmnek hogy nem is olyan csúnya.


probaltam érthetően. Lehet hogy kisebb szovegerteses feladat lesz . Bocsi akkor 😊

2015. febr. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
84%

Édes Istenem, komolyan kellene lassan az egész internetre valami korhatárt szabni..


Utolsó válaszoló, inkább ne is szólaltál volna meg. Hihetetlen, hogy mennyire éretlen vagy..

2015. febr. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
én is örülnék ha odajönnél :D az a csaj aki lovasnak mondja magát, de lenéz azért mert piszkos a ruhád, azok egyértelműen azért mennek oda mert menő, és nem azért amiért szeretnek csinálni. én nem tudom te hogy vagy vele, de nekem meg van az olyanokról a véleményem amikor valaki csak azért csinál valamit mert menő, vagy mert ő megteheti. na a lényeg, hogy szerintem szólítsd le őket, hogy tudsz e valamit segíteni, vagy esetleg miután lovagolt megdicsérheted hogy ügyes volt.. vagy valami ilyesmivel :) ha viszonozni akarja a közeledést, akkor ő azt mutatni fogja valószínűleg :)
2015. febr. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
65%
Ne má... neked egy ócska videóval be lehet vágódni? Én hülye, most vittem vissza az elektrohulladék gyűjtésbe egy utánfutónyit. :)
2015. febr. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%

77% os miert is lennek ilyen értetlen? Irigység betegség!! Ez estben te vagy ár irigy.. Es nem csak engem oktatsz ki számtalan esetben volt mar olyan hogy valaki vmit elirt es te mar mentél hogy Jujj kene egy szótár neked , tanulj meg irni. Kell korhatár... Stb stb..

Bocsi hany eves is vagy? Gondolom 40 korul járhatsz vagy tobb..

na mostmar nem igy mennek a dolgok mint akkor a te korodban...

2015. febr. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
76%

Ezzel már csak az a baj kedvesem, hogy rengeteg 77%-os válaszoló létezik a GYK-n, és legjobb emlékezetem szerint most először írtál AKKORA blődséget, hogy kivételesen nem hagytam szó nélkül :)


Egyébként hízelgő, hogy korban ennyire érettnek gondolsz, köszönöm szépen. De kár is erre több szót pazarolni, a Kérdező azt hiszem többet is megtudott már, mint amennyit eredetileg szeretett volna :D

2015. febr. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
61%
30 % os: szülők tudják ,hogy használod a számítógépet ? Vigyázz ,mert sanyibácsi szereti a kislányokat és pont most indul vadászni !
2015. febr. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
0%
Sajat telefonról vagyok fenn...
2015. febr. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
94%

Nálunk mindenki segít a "lovászkodásban", például nyáron mikor egész nap mindenki kint van akkor van hogy mi is beállunk "ganéjozni". Nálunk mindenki kedves a lovászokkal és becsüli őket, az egyik például nincs olyan jó állapotban már és alig hall mégis mindenki vált vele pár szót ha összefutnak. Ráadásul nálunk a tanyán mindenki koszos, én is a legrosszabb, legócskább ruháimat veszem fel, mert a lónak, meg a többi lovasnak nem az számít milyen márkás ruhákban járok oda. Egyébként meg nagyon becsülendő, hogy szabadidődben ilyenekkel foglalkozol és nem a gép előtt ülsz azzal a felkiáltással, hogy "Anyuci, Apuci eltart!". Egyébként meg szinte bármivel odamehetsz szerintem, pll.: Helló, tök jó idő van ma nem?--ilyesmi ezzel kb. bárkivel, bármilyen beszélgetést el tudsz kezdeni, aztán mesélheted, hogy múlt héten jég esett és az milyen rossz volt mert teljesen lefagyott az ide vezető út stb. Ehhez mindenki hozzá tud szólni mert őket is érinti az út minősége, aztán meg majd úgyis elkanyarodik valamerre a beszélgetés.

Én biztos szívesen összejönnék egy olyan sráccal mint te!:)

2015. febr. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!