Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Miből készítsek répabotot?

Miből készítsek répabotot?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy magam készítem el, azonban nem tudom, milyen anyagot használjak hozzá?

Esetleg üvegszál rúd? Mivel fedjem be..stb?

Válaszaitokat előre is köszönöm!



#répabot #répabot készítése #répabot alapanyag
2015. febr. 13. 22:32
 1/3 anonim ***** válasza:
én is házilag csináltam ostorból. egy sima futószárazó ostort elvágtam, a végére apu csinált bőrből bújtatót(ami sajnos most leszakadt, mert túl nehéz kötelet tettem rá..). tökéletes amúgy, a célnak megfelel, és ha nincs is ostorod, 2 ezerből megúszod az elkészítését, ha meg van felesleges, ingyen. ha gondolod küldök képet, hogy hogy lett rátéve a bújtató, elvágva, stb.
2015. febr. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Felveszel és hosszabb ágat a földről és ott a botod... Elárulom se a színe, se a szabályos alakja piszkosul nem érdekli a lovat, csak egy eszköz, amit ha nem tudsz használni nem is fog semmit csinálni, ha meg tudod akkor tök mind1 mi van a kezedben. vágsz egy mogyoróvesszőt, még szép is, ingyen van.
2015. febr. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is egy törtött ostorból készült, néha zacskókat kötözök rá. Egy egyenesebb botból is meg tudod csinálni.
2015. febr. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!